Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

przy okazji odkryłem że Eskapada Cotic'owa może zostać nabyta bez widła, z redukcją £80!

 

 

Z drugiej strony można kupić samą ramę a potem dobrać do tego widelec, wydaje mi się że zakładana kwota 80 elżbiet czyli 500 złotych pozwala kupić coś sensownego.
 

A przecież pisałem chwilę temu ;) 

 

 

 

A przy okazji stali i alu zapytałem NSa czy zamiarowuje zwykłego eccentrica przerobić pod 27+ tak jak to zrobili z wersją alu - było by miło.

Dziękuję :thumbsup: Sam miałem na dniach pytać ich o stalowego Djambo (faktycznie że to odmiana Eccentrica) ale widzę że nie muszę. Szkoda że mają takie podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Mike, napisz, zapytaj. Niech każdy kto to czyta zapyta ich na fb  albo mailowo :D To jest firma która nadstawia ucha zatem im więcej takich głosów, pytań tym większe szanse. 
A że oni standardowo mają ramy w sprzedaży było by baaardzo fajnie.


 

Piękność 2015 przytyło się?

12593443_457782687740286_457005848240592

12474104_457783021073586_704048668235159

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Hehe, no może teraz dla odmiany w Albionie postępująca ciulofonizacja, a w Kraju-Raju ciągły rozwój?  ;)

______________________________________________________________________________
 

 

to mniej więcej tak jak na nartach na pustyni.


Nigdy nie próbowałem, ale kumpela twierdzi, że super zabawa. Nawet na jednej desce. :P

1450173_777798545570585_479470745_n.jpg?

A na rowerze może być jeszcze ciekawiej... ;)




  Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A że oni standardowo mają ramy w sprzedaży było by baaardzo fajnie.

Jasne że fajnie. Od jakiegoś czasu przymierzam się do roweru typowo zimowego w teren i w planach przewijał się m. in. niebiesko-czerwony Eccentric. Jak zobaczyłem wersję Djambo pierwsza myśl nie mogła być inna "hmm, jakby pomyśleli nad stalą to miło byłoby mieć kolejnego NS-a w rodzinie i przekonać się do szerszej gumy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mike, @Prezes: NS mógł mieć na myśli Eccentric'a 29" - wtedy obie Wasze wersje by się zgadzały ;)

A że zamiast 29" można wrzucić B+ to insza bajka. Choć takie pełnogrubaśne B+ to i tak nie będzie...

@Mismic: gdzie 853 a gdzie Ti?


POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puffin wyjęty, ale nie przeze mnie :(

 

Do oglądu Czech z uwielbianym przez wielu tutaj Laufem

 

12522921_701320469970554_736696210527630

 

 

Zaś w niedzielę pierwszy chyba wyścig spaślaków w kraju http://www.fatbike.com.pl/14-fatbike/inne/174-fat-bike-race-gory-stolowe

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...