Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

 

 

i apropo ostatniej mini dyskusji na temat szerokości w przełajkach, taki oto pacjent który przyjmuje kapcia 45mm przy zachowaniu osprzętu szosowego

 

advocate-cycles-lorax-gravel-cross-touri

Kierwa, nawet fajna ta rama, tylko nic poza "low and long geometry" nie znalazłem...

________________________________________________________________

 

 

Hehe, jak się okazuje, nie taki pomarańczowy diabeł (Open UP) jak go malują... ;)

 

Tak to wygląda z oponą 2,25" na obręczy 650b.

 

Więcej detali na Gravelcyclist.

 

OpenCycleUP2015-5.jpg

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

HA!

A może jednak jest sens jechać do Kielc?

12017611_999317370090641_919720539612783

(pamiętacie go?)

I jeszcze jedno zdjęcie z sieci:
IMG_2847.jpg

ps: kolor, malowanie , oczków jak należy, i kable pod ramą! Tak się projektuje myśląc o bikepackowcach :) Miło....(choć jak zawsze można się przyczepić do...)

I idąc dalej tym tropem wynalezione na szybko:
ronin.jpgAuthor2016_ronin_celk_cl.jpgAuthor2016_ronindet3_cl.jpg

Wg tego co znalazłem rozmiarówka od 480 do 580mm. Na foto podobno opony 700x42c.
Cena od 30tys koron (jakieś 4600zł)

A teraz ktoś mi powie - jak mogliśmy przespać tego authora ronina? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to magazynbike określił:
"Romet Boreas, czyli rekreacyjna szosa na tarczach. "
 

Ciekawe czy wejdzie do tego krasiarskie 650b, heh...

 

A glin - no cóż, jak ktoś nie jest pewny geometrii i chce ciąć koszta na początek, to czemu nie... :)

Edit:
Sprawdziłem - Schwalbe G-One wychodzą póki co w najmniejszym rozmiarze 35-622 (nie licząc średniej kichy), więc może i miejsca jest dość na kombinacje :)

http://www.schwalbe.com/en/road-reader/schwalbe-g-one.html

Edytowane przez kubim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA!

 

A może jednak jest sens jechać do Kielc?

 

 

Wg tego co znalazłem rozmiarówka od 480 do 580mm. Na foto podobno opony 700x42c.

Cena od 30tys koron (jakieś 4600zł)

 

A teraz ktoś mi powie - jak mogliśmy przespać tego authora ronina? :)

 

Byłem, widziałem i macałem. Naprawdę z bliska robi wrażenie. Cenowo tez jest super. Jutro jeszcze wrzucę foto z geometrią.

Reszta fot w mojej galerii https://goo.gl/photos/Tiha1yDWCfq242w97

 

 

 

post-141116-0-65234900-1443211857_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
(pamiętacie go?)

 

A czy to aby na pewno ten sam? Ja tam sobie nie przypominam takiego widelczyka i kojarzę, że tamten miał chyba bardziej sportowy charakter.

 

Nie wiem, może mi się tylko wydaje, że to był oddzielny koncept Authora. Wiem, że wykupili A-Gang'a i pomimo, że właśnie traktują go jako taki inkubator rozwojowy, to tamten koncept był chyba sygnowany bezpośrednio przez Authora.

 

Kierwa, nie mogę odnaleźć tamtych postów. Nawet wyszukiwarka nie pomaga.  :verymad:

 

Edyta: 

 

Aaa, byłbym zapomniał PX/On-One zapowiedzieli trochę nowości w tym żwirołaka Tomac Montezuma.

 

montezuma2.jpg

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ano dyć ten sam. Haki te same (kto miał sectora może poczuć moment wzruszenia), wygięcie widełek nad tylną osią te same. Nawet RONIN jak byk na górze napisaly.
Jeno teraz jest jeszcze lepiej bo są dodatkowe 3 śruby na widle (wideł jak by masywniejszy) pod koszyk i bagażnik a tam nie było.
No i tam napisali na piórze gravel a tu adventure :) Może lekko zmienili koncepcję, ale takie różnice to ja lubię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...