Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi głównie o torbę podwieszaną pod ster.

Triglav (@anarchy) i Bikepack (@pawelLUB).

 

Odmienne podejście do toreb pod kierownicę - uprząż do podwieszenia worka albo gotowy worek z mocowaniem. Osobiście polecam to pierwsze, bardziej uniwersalne ;) Mam taką uprząż w wersji diy i jest bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
  • Mod Team

Osz Ty w nano kopany! :) śliczny Ci wyszedł! 
Kilka słów komentarza?

 

Mnie lżejsza wersja też zdecydowanie pasuje, weekend też na lekko choć po cięższych trasach jakie co niektórzy mieli okazję poznać w Puszczy Bukowej :)

 

DSCN1795.jpg

 

DSCN1844.JPG




ps: ze smutniejszych info: siodło zmienione na starego wygodnego ritcheya, została sztyca do wymiany (carbon? stary wcs? goblR?). Ale jeżeli to nic nie da - gojira pójdzie do jakiegoś szczęśliwca cieszącego się lepszej jakości kręgosłupem :(
Jest tu taki jak by co? Rama 550/540h z widłem, sterami, mostkiem 90mm i kierą on-one midge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Prezesie aż tak źle?

na Sarnie mogę cały dzień turlać się po najgorszych okolicznych trasach i bolą tylko nadgarstki ewentualnie udo, tu po 35-40km terenu paraliżuje mi kręgosłup. Wczoraj jazda a dziś chodzę sztywny jak figura woskowa. Odzwyczaiłem się od takich "przypadłości". O dziwo - teraz bardziej dostaje w tyłek tyłek niż dłonie :)
Może jakaś mocno slopingowa rama, długa elastyczna sztyca i nano 40c lub 2,1 poprawiły by sytuację (tzn w sarnie to wystarcza)
Szkoda będzie bo pokochałem gada od pierwszego zakręcenia korbami, a na łagodnych szutrach to poezja, ale to miał być z założenia rower do czegoś więcej niż gładkie szutry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
wyjście jest tylko jedno

 

A ja zacytuję klasyka:

 

 

Nie istnieje Jedyna-Słuszna-Droga

 

Wstępne obserwacje co do Nano mam, ale za mało na razie i w zbyt dobrej pogodzie najeżdżone aby coś konstruktywnego zapodać...

 

Ja bym Prezesie celował w wersję 2.1 cala, o ile rama zaakceptuje, gdyż to da Ci więcej powietrza i miękkości pod zadem.

 

Co zasię tyczy Krzywego Koła to faktycznie jest jak jest. Jak lata całe temu Grabarz wybierał skrypt i wygląd nie wziął chyba tego pod uwagę i archiwum koliduje ze stroną główną. Może kiedyś popatrzę czy da się to zmienić :icon_mrgreen:

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ja już nie mówię, żeby czytać z uwagą ale cytując klasyka cytującego klasyka:

 

 

Cytat   Nie istnieje Jedyna-Słuszna-Droga

ishi..... zapraszam z tym grubasem do Paprykarzowa, pokażę Ci na czym oprócz komfortu mi zależy a Ty mi tym walcem pokażesz czy da się to osiągnąć :D Powaga.
Może w ogóle wpadnie kilka osób na różnych sprzętach, pojeździmy przez weekend po Puszczach, powymieniamy rowerami, opijemy wieczorem chłodną sangriją czy kompotem na bazie chmielu ;) Nocleg czy to w chacie czy miejsce na namiot w ogrodzie zawsze się znajdzie ;)
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...