Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

... i w na Prezesową nutę.

 

3/4 utyty Solaris juz od połowy sierpięntnika.

 

Solaris2_Green_WTB.jpg

 

499 elżbiet z posyłka po Brytfannie. http://www.cotic.co.uk/product/new_solaris

 

A jak komuś nie potrzeba najnowsiejszych to oryginalne Solaris'y sa do wzięcia za jedyne 375 funia http://www.cotic.co.uk/product/original_solaris

Ale zostali już tylko średni i maluczcy...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

...kolejne powody dla których zaczynam się zastanawiać się czy nie dołączę do Ivanowego KolektywuNienawiściDoSzpeca.
Własnie pokazali 27,5+ fula i sztywnego fata, oba... z dopalaczem. Nawet nie wrzucam zdjęć, kto ma ochotę na cofkę niech sam poszuka na necie.
tfu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widziałem dzisiaj tego Speca. 

http://ebike-mtb.com/en/first-ride-specialized-turbo-levo-fsr-expert-6fattie-2016-3/
 

 

"Kiedy w redakcji zaczęły pokazywać się rowery ze wspomaganiem elektrycznym wygłosiłem słynną wśród redaktorów tyradę. Była długa emocjonalna i sprowadzała się mniej więcej do tego, że gdy dowiem się że ktoś z redaktorów kupi sobie górski ebike automatycznie straci u nas pracę. 

Specialized knuł to spotkanie od dawna ale cały czas ściemniali co będziemy ujeżdżać. Więc kiedy w zeszły piątek wreszcie dowiedziałem się co jest przedmiotem spotkania dla prasy w Leogangu, całkowicie mnie zatkało. Spodziewałem się bowiem genialnych ścieżek, mnóstwa technicznie trudnej jazdy, skoków, katowania i znoju wynagradzanego świetną atmosferą fanatyków jazdy ścieżkowej.
To wszystko stało się moim udziałem, choć bohaterem przedstawienia był Turbo Levo – prawdziwie górski 6fattie ze wspomaganiem.
Więcej w sierpniowym bB"

 

Masakra.. :P


edyta od Prezesa: Melexów tu nie pokazujemy! Zdjęcie usunąłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

..Pomarańczowej Gojiry ujeżdżania ciąg dalszy.
Jest lepiej bo człek się przyzwyczaja do geo i braku hamulców i coraz śmielej jeździ. Ale;
- opony nadal nie pozwalają na więcej, są do wymiany - w głębokim piachu zapychają się momentalnie, z korzeni wybijają z głośnym hukiem, zatem - albo nano albo smart-samy (bo zauważyłem, że robią nawet 28x1,6 i są tańsze!) - ktoś coś powie?
- największy ból przejścia na gojirę to plecy - dostają sporo w kość, szczególnie dolna część, całość sztywnieje a na drugi dzień problemy ze zginaniem - sztywna rama(?), wąskie koła i 30psi (podbiłem do 30psi bo 20 dętki nie wytrzymywały), zgarbiona sylwetka?
- to pewnie jakiś efekt placebo (kiedyś pisali o tym w bB), że jest wrażenie szybkości :) a że od lat bez licznika to nie wiem. Tzn - mam wrażenie, że w terenie rower jedzie szybciej od sarny (na odcinkach łatwych i średniotrudnych) ale znów nie chce mi się wierzyć, że tak łatwo wchodzi w zakręty w porównaniu z sarną. Dziwne.
- co się tyczy zakrętów, ciasnych, singli tak wąskich że łokciami zahaczam krzaki - jest coraz lepiej, coraz zabawniej...
- konieczne przejście na dolny chwyt - różnica -przede wszystkim w komforcie - ogromna!

no i tyle na razie

aha, kurde jednak "trzepak" ma coś w sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...