Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

wg mnie w tym przypadku to gusta i widzimisię Klienta a nie p.Rychtarskiego. Widziałem już modele i pod tarcze i z linkami np w środku.
Mam wrażenie, że jak by złapali trzeci wiatr w żagle w zakładzie... Nawet taki detal jak R na sterówce, ja tam mam jeszcze zwykłą naklejkę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Czemu nie :)

 

Skoro Trek i Szpec oraz Scott maja swoje grubole to czemu Armata nie miałaby mieć.

 

Poza tym ida juz przetartym szlakiem, czyli, że ktos juz wcześniej pokazał, że Lewy do fata jak znalazł...

 

Szacunek...

I.

 

PS

 

Tylko w sumie lipa, że to amelinum. Po Cannonie to bym sie raczej wungla spodziewał... Chyba, że to takzwany muł testowy...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że jak by złapali trzeci wiatr w żagle w zakładzie... Nawet taki detal jak R na sterówce, ja tam mam jeszcze zwykłą naklejkę

 

A idź pan! Prawie codziennie jakieś cudo ląduje na fejsie i się zastanawiam czy odlajkować profil czy powiesić w pokoju jakąś przebitą dętkę, powiększyć otworek, przykleić do niej karteczkę z napisem "na ramę od Rychtarskiego" i wrzucać drobne ;)

 

Na pewno wiem że jak odważę się w końcu pomalować zimówkę (która z zasady ma być paskudna) to na dolnej rurze napiszę K-o-w-a-l-s-k-i albo coś podobnego  :laugh:

Edytowane przez MikeSkywalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa tej szosy od Rychtala na szosa.org

http://szosa.org/topic/14297-rychtarski-columbus-hss-nowy-projekt/page-2?do=findComment&comment=273353

 

@adamos - wiem wiem, pewnie pewnego dnia będę sobie w brodę pluł, jeżeli nie skosztuję takiej Alpejskiej "rąbanki" :) Kombinujem... może jakieś odszkodowanie się trafi, bo ostatnio babeczka mnie ustrzeliła autem, aż do rowu się poskładałem wraz z coticiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Hehe, trzeba było w ogóle się nie odzywać. :)

Niektórzy ludzie (z nizin), kiszą po piwnicach i garażach rowery na poważne góry, tylko po to, żeby móc nimi raz na ruski rok poczuć frajdę na porządnej rąbance. :teehee:

Co do odszkodowania, to mnie starszy dziadek upolował, jeszcze przed świętami w grudniu, a teraz się wykręca ogonem po sądach, a ja do tej pory złotówki nie zobaczyłem, a rower za swoje musiałem naprawiać. :( No ale Szwajcaria to trochę inny kraj, mentalność i sądy pewnie też...Tak czy inaczej powodzenia. :)

A propos Cotic'a...Jeszcze rok temu głosił wszem i wobec, że 26 ain't dead, a 2 dni temu ogłosił całkowitą kapitulację. :teehee:

2dwagd0.jpg


 


 

 

Nosił wilk razy klika, ponieśli i wilka...


Ja przynajmniej opisałem filmik "Minneapolis", co by go mogła przeglądarka wypluć. :P

Tutaj masz ścieżkę dźwiękowa, o którą pytałeś.

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postuluję utworzenie nowego tematu zliczającego punkty karne dla dublerów postowych oraz osobny dla sabotażystów opisowych.

 

Za uzbierane punkty będzie można wygrać pobyt dla roweru w wilgotnej piwnicy, kąpieli miedziankowej lub wczasach w piecu hutniczym.

 

:)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A propos Cotic'a...Jeszcze rok temu głosił wszem i wobec, że 26 ain't dead, a 2 dni temu ogłosił całkowitą kapitulację.

Dokąd zmierza ten świat :teehee: 

A ja tak polubiłem to hasło (i w sumie nadal lubię). 

 

No nic, w sumie to ramka którą kiedyś planowałem od nich wziąć jest na 28" więc pozostaje mieć nadzieję że w tym segmencie nie przyjdzie jakaś rewolucja w stylu 29,6 albo 30,4"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ofkors, że to do posta Lordziny.

 

W końcu logicznie jeden pod drugim...

 

Co zasię tyczy Cotic'a. Cy to wporz koleś, ale do jego kategorycznych deklaracji nigdyzawszedokońca podchodzę juz od jakiegoś czasu z duuużym dystansem.

 

Raz, że pedalska rzeczywistość zmienia się niesamowicie szybko, szczególnie w ostatnich latach, a dwa pamietam, jak szukałem swojego pierwszego 29-era, kiedy to na rynku ze stalówek był tylko dostepny Inbred i Swift - nie licząc rozmitych wynalazków zza Wielkiej Sadzawki - i wtedy to własnie wysłałem emalię do Cy'a z zapytaniem czy nie planują wielkiej kichy ze śmiejącym sie diabłem na główce ramy. Sam bonzo z kategorycznym przytupem zapewniał, że nic takiego NIGDY się nie stanie bo 29-er to są wynalazkowe rowery dla popaprańców. Fast forward jakieś 18 mieszków i Cotic wrzuca nie jeden a dwa wielkokichowce :P

 

<rotfl>

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
no to przecież znane od dawna (2014? jesień 2013?), ej Pany Pany...

 

Nooo Panie...jaki 2013r.? :woot:

 

Na Bajkrumorach ukazały się dokładnie 29/10/2014r., a oni z reguły są szybsi od Pudelka. ;)

 

Ja natomiast wylookałem je dopiero dzisiaj w artykule sprzed 4 dni na GearJunkie, gdzie stoi jak byk napisane:

 

 

Blackburn’s complete line of Outpost gear is available now. I’ve been impressed with the line and can recommend it for weekend trips and far beyond.

Finally, if you’re looking for some bike-packing inspiration be sure to follow the soon to be announced 2015 Blackburn Rangers as they #getoutthere this summer.

 

No ale ja aż tak w temacie nie siedzę. Poza tym dobrze wiesz, że trochę późno startujecie, ale mniejsza o to. Ważniejsze pytanie to czy yarr już testuje Leniwca i kiedy będzie u mnie na przymiarki? :P

 

 

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

(zupełnie po za tematem, ale że u nas też się da: rocday - zapamiętajcie tą nazwę

Ja jestem na "tak!", z drugiej strony Trójmiasto jakąś wylęgarnią talentów - Cumulus, Majesty a teraz ciuchy rowerowe...)
Kurde, jestem pod mocnym wrażeniem! wow...


ps: nie wiem czemu nie wklikuje się artykuł z Bike magazynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

[malkontent mode]: dostałem orgazmu na widok pomarańczowych gatek ;) ale czysta ziko studzi :) [/malkontent mode]

 

MOOTS chyba się przewinął ;) ale jezd piiiiękny :)

http://moots.com/afternoon-ti/cyclocross-nationals-week-2015moots-builds/

FULL-BIKE2.jpg

 

RSL-STEM1.jpg

 

Choć szkoda że beztarczowy :)

REAR-WISHBONE1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...