Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Z fatami i sztywnymi widełkami - nie należy zapominać że jedyny względnie-łatwo-dostępny amor to RS Bluto(nie wspominam o Maverick'ach czy inszych MRP bo te rzadsze są niż sraczka), a jak dobrze pamiętam pojawił się on dopiero w zeszłym roku.

 

Nie ma się co dziwić zatem iż tradycyjny grubas na sztywnym przodku stoi ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....ja bym dodał jeszcze że amor przy takich laciach to mocne nadużycie.... grubajki jako produkt niszowo-zabawowy w tej formie jest najlepszy (może też tańszy)

Upowszechnienie grubej bestii nie będzie łatwe... szczególnie gdy wpakujemy mu amor i cena zrobi się powyżej 10 tysi. Fakt jest że te monstra sprzedają się na świecie w tysiącach - ciekawość ludzi nie zna granic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Panowie, może ktoś chce zaopiekować się stalowym przełajem ? Ch

 

A za sam frameset, ile byś krzyknął?

 

Edit: OK, zignoruj mnie. jakoś dziwnie byłem przekonany, że sprzedajesz "L"-kę, a nie "M"-kę.

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Kolejny magik magikuje na Tłusciochu

 

Jak zwykle jeden się zachwyci inny zamalkontenci i będzie skwierczał, ze na trialówce czy ścieżkowcu byłoby mu szło zgrabniej i wogóle...

 

No i git, ale takie cuś to ja po raz pierwszy zobaczyłem i mam teraz w życiu cel ;) (konkretny motyw 1:27...)

 

https://www.youtube.com/watch?v=EefBYPSmxZg&t

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę mocno sprzętowe, ale jednak związane z tematem, bo do MXa potrzebuję ;) 

Jak załatwić sprawę regulacji linek w kombosie szosowych klamkomanetek i mini V-brakeów? Ew. przedniej przerzutki ze standardowego MTB. Czyli, de facto, w sytuacji, gdy nie mam nigdzie miejsca gdzie by się śruby baryłkowe miały znaleźć? 

 

Oczywiście, same śruby można kupić za 2 zeta i wrzucić na chama przy fajkach, ew. przy przelotce ramy. Pytam, czy jest jakieś hm, bardziej koszerne rozwiązanie tego problemu? :D Bo przy fajkach jeszcze toto jakoś będzie wyglądało, ale przy przelotce na ramie to tak se. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na śnieżce widziałem gościa na fat biku, wiec szybko wpisałem w allegro i prosze

 

http://allegro.pl/fat-bike-on-one-18-rower-po-testach-i5103097541.html

 

i pozwolę sobie jeszcze dodać swoje ogłoszenie co by moze jakis forumowicz sie załapał jesli poszukuje takiego towaru

 

http://allegro.pl/rower-stal-cr-mo-reynolds-brooks-tubus-29-alfine-i5113068916.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

fatbike + pałatka = genialny pomysł!

tarp nie pałatka będąc szczegółowym, w dodatku podobno nie tylko na oponie 4" można zbudować taką standardową konstrukcję  ;)
Jeden plus (o czym ostatnio dyskutowanu tu na forum) przynajmniej nikt nie ukradnie roweru w nocy :D
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na 4" się ładniej materiał układa  :teehee:

 

...się zgodze się, ale wydaje mi się iż to "czy cale tylko" - kolor ramy Krampusowy oraz korba SLX której nie sfatowano.

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Pełen respekt dla oseska, który te wszystkie tripy z nimi robi.

Jest niezła, ale pamiętajmy, że jedzie w przyczepce. Za to z naszego podwórka znam człowieka, który ze swoimi chłopakami robi takie rzeczy, że ..ech. (np Sylwester w górach na biegówkach .. i . ... pod namiotem , o wyrypach rowerowych nie wspomnę ;) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

To jest on - Sage. :) Poza tym, nie bądź taki surowy Prezesie, i nie wymagaj, żeby młody na rower wskakiwał i robił takie trasy, zaraz po tym jak się chodzić nauczył. ;)

BTW. W zafoliowanej przyczepce, też chyba nie zawsze jest tak fajnie, jak za kokpitem - np. w gorącym Meksyku.

MG_7942.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...