Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Koleś wymyślił tego mulitool'a w formie bransolety, bo ze swoim ulubionym nie mógł wejść do Disneyland'u ( :D ), bo uznano tenże za narzędzie niebezpieczne. Takie czasy, zwłaszcza w Hameryce. Potrzebował czegoś, co nie będzie rzucało się w oczy - stąd bransoleta.

_________________________________________________________

Jeszcze jedna dobra wiadomość. :)

Dokładnie po roku niebytu i kompletnej ciszy od ostatniego wydania, wróciło Bunyan Velo! :thumbsup:

Miłej lektury: http://issuu.com/bunyanvelo/docs/bv05

fzau1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

...steelubernazi! ahahahaa!  :laugh:

 

nowy wunglowy łabondek z Milwaukee - Fyxation Blackhawk

 

http://www.fyxation.com/collections/blackhawk-fat-bike/products/blackhawk-fat-bike-2x10

 

ishi... 

Mały pis adwajzu... Przeglądnij choćby kilka postów wstecz jak coś wrzucasz bo za chwile otrzymasz Zaszczytny Tytuł Kotleciarza Dziesieciolecia...

 

Prezesie!!! Powodzenia i połamania igieł.

 

A jak ekhem... z problemem legalności nazwy? Rozwiazało się jakuś, czy jaknarazie partyzancko?

 

Szacunek...

I.

 

PS

 

Kulą w płot artoor. Ja byłem na Bispołku a to jest poprostu wystawa... Nudna, współczesna, bez gwarantowanych fajerworków...

 

W tym roku Bispołek wraca do Bristolu

Zajawkowywałem, ale przeszło bez echa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Jeszcze jedna dobra wiadomość. Dokładnie po roku niebytu i kompletnej ciszy od ostatniego wydania, wróciło Bunyan Velo!

i to jest świetna wiadomość bo było tak cicho jak by cała idea umarła ..

 

 

A jak ekhem... z problemem legalności nazwy? Rozwiazało się jakuś, czy jaknarazie partyzancko?

ech szkoda gadać...miesiąc dumania nad BACKtrailem,  komovi, MOBY pack czy ANDO .. bo pan rzecznik ds wzorów przemysłowych i patentów nie rozróżnia CZĘŚCI rowerowych od AKCESORIÓW.
Jedyne co nie możemy to robić lamp rowerowych, silników do rowerów, części i organizować imprez jako Blacktrail.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No to jeszcze git. Pozostanie organizacja jako Prezes i Prezesowa :)

 

Kiedyś w Gdyni odbywały się spotkania ostrokołowe u niejakiego Bigosa a były tak popularne, że nazwa nabrała znamion istytucji :)

 

Poza tym za chwileczke będziecie tak Znani i Forsiaści, że wykupicie Niemiaszków razem z ich lampami, silnikami, rowerami, piwem i bratwurstem  :thumbsup:

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna galeryja gościa (chociaż ten wyżej pewnie zaraz napisze, że było !).

 

https://www.flickr.com/photos/bluelug/

 

Niektóre sprzęty całkiem fajne. Na przykład takie o!

 

 

 

Ściśle to nie galerya "gościa" tylko zayebystego sklepu i animatora imprez dwukółkowych w Kraju Kwitnącej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kulą w płot artoor. Ja byłem na Bispołku a to jest poprostu wystawa... Nudna, współczesna, bez gwarantowanych fajerworków...

 

W tym roku Bispołek wraca do Bristolu

Zajawkowywałem, ale przeszło bez echa...

 

Bo mi się zakodowało, że jesteś omnipresent.

Z Bispołkiem było tak, że ludziom szczęki opadły i słów zabrakło.

Skoro obmywasz Lądek na ciepło, to zajrzałbyś do Bristolu?

 

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem okazję być w jednym z większych sklepów rowerowych w Norymberdze nazywa się stadler, fajny sklep można pojeździć na rowerach jakich się chce, po specjalnym torze jaki tam jest, zrobiłem kilka fotek ciekawym rowerom, może tu już były ale na pewno zdjęcia z neta a to moje ;)

 

723d3e34e88e2e5de8ce4a9146444668.jpg

 

e3b4f84b9962736d23b560cd89f73994.jpg

 

bd94ce96697e1026c54b9e8c800d70ab.jpg

 

2da220261eb018055d4ea6abbbd37f1b.jpg

 

70c8f10846ebdae398c02cb097b8d63e.jpg

Edytowane przez zgodny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Już jest czas, czy ciagle za wcześnie? Czy ma być jak jest czy może można polepszyć? Byle nie popie...yć


Ivan, jak masz czas i chęci, to proszę bardzo. Będzie pewnie ze 2 lata temu, jak sobie pisaliśmy, żeby taki dział wyłuszczyć. Powstał dział Fatbajkowy (czemu się tam jeszcze nikt nie zareklamował? ;) ) a i tak wszystko kumuluje się tutaj. Mnie tam wsio rawno. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...