Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Kuman dziś pokazał że jednej zębatki się nie boi, ciskał, szarpał i podskakiwał aż miło. Super pojażdżka.

 

A tak gwoli uzupełnienia skąd pomnik z polskimi flagami:

 

IMG_1678.JPG

 

IMG_1677.JPG

 

Oraz stacja końcowa:

 

IMG_1683.JPG

 

IMG_1687.JPG

 

 

Okazuje się iż Knard wchodzi z lekkim zapasem do widła Fortitude, zapewne teraz Kuman przeszukuje ibaje, fora i szmuglerów w poszukiwaniu jednego takiego ;)  A ja po włożeniu gumy 2.4 na dziób myślę nagle o niej: krosiarska:pinch:  Co te faty/półfaty robią ze wzrokiem?

 

 

POZDRo-:beer

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni przypomina mi miejscami plastikowy rower początku lat osiemdziesiątych Itera, znany również jako Volvo Bike:

 

9O5B8998.jpg

 

 

...no to koniec z tymi paskudztwami, Adamos ma rację! ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivan, pomyśl o tym inaczej.

Wyobraź sobie, że te babcie w wieku poprodukcyjnym, poruszające się po ścieżkach leśnych na 2 kijkach (Nordikłoking czy jakoś tak) mogły by wsiąść na takie coś. Bo grube koła, to wygodnie, bo stopka jest i 30km da się przejechać na jednym ładowaniu. Jakby jeszcze do zestawu dorzucili koszyczek na kierownicy to masz murowany hit. Nieważne, że hamulce z plasteliny są, siodełko zdjęte z jakiegoś konia a rama wyspawana z niewiadomo czego.

 

Tłustokołowce by się trochę upowszechniły, to i ceny kół czy opon pełnotłustych by nie były takie kosmiczne. Mogło by się nawet okazać, że wątek tłusty nie na marne został otwarty.

 

To cały czas jest rower elektryczny, czyli bliżej skutera niż roweru, ale taki "rower" ma znacznie szerszy taget niż nam się może zdawać. Tłuścioch dla tłustych do poruszania się po trudnym terenie dla tych co się nie chcą za bardzo poruszać ... ja widzę rynek zbytu. W moim zespole, w zeszłym roku 3 osoby kupiły rowery elektryczne. To sporo zważywszy na fakt, że te 3 rowery przypadają na około 100 osób w wieku około 35 lat! Ale może to też wynikac z faktu, że pracuję w firmie IT a tu ludzie pasują idealnie w paradygmat grupy odbiorców elektrycznego tłustego roweru.

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

....widzieli my, widzieli. Też powiedziałem WOW!
Ale zaraz potem..; jak się to to trzyma na ręce gdy rowerem trzepie a jest 35C w cieniu? Ile to to waży? No i cena z lekka zabójcza. Ale sam pomysł niezły.


A jak już tak bikepackingowo to ja się pochwalę małym krokiem do przodu: BLACTRAIL bikepacking goods!
(to jeszcze nie TO ale kręcimy, kręcimy do przodu)

A przy okazji Wielkie i Głośne Podziękowania dla RafałaMX za pracę (obecną i dalszą) nad stroną www.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...