Skocz do zawartości

[licznik] jakis z Sigmy


Gregor

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie - poszukuje licznika z Sigmy (nie koniecznie ale byloby fajnie) do 60 zl.... Wiem ze mozna za taka cene kupic cos ok, tylko nie wiem cio..... Blitzer mi cos polecil ale jak zwykle posialem gdzies link....

 

 

Nie wazne czy bedzie z allegro czy z jakiegos sklepu int. (chyba ze ktos z was jest z oswiecimia to mozecie mi polecic jakis sklep i typ licznika).

 

Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na allegro kupiłem sigmę BC 906 za 61,50 zł łącznie z przesyłką (licznik 55 zł, przesyłka 6,50 zł). Myślę, że to dobry wybór w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem wczesniej dopisac:

 

Dla mnie licza sie tylko ponizsze funkcje:

1) Aktualna predkosc

2)predkosc maxymalna z przejazdu (czy jakos tak - chodzi o to, zebym po zatrzymaniu mogl sprawdzic ile najwiecej na godzine jechalem...)

3) Calkowity dystans (od zalozenia licznika)

4) Zegar

 

To tyle - jak licznik bedzie mial te funkcje - biore :D

 

Ps: JAk mi is ejeszcze cos przypomni to napisze. I prosba - jak mozecie to dawajcie linki bo tak jak ktos mi napisze typ to ja se moge zapomniec a link dam do zakladek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnio sigmę 906, dałem za nią 78zł w rowerowym... Wiem że na allegro chodzi ona poniżej 60zł ale ja potrzebowałem szybko licznika no i musiałem trochę przepłacić ale wg mnie jest ona warta swojej ceny...

 

Ewentualnie 506 <- dobry, prosty licznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomosci z ostatniej chwili:

 

Kupilem w rowerowym licznik, koszyk na bidon i bidon authora :P

 

Licznik CatEye Velo7 model CC-FR7. Przyjechalem, zakladam - zalozone ok. Nie pokazuje predkosci ale wyswietlacz dziala, mozna przelaczac funkcje.. Wujek powiedzial ze wszystko dobrze zrobilem (zna sie na bikach) i jego qmpel (spec od licznikow) tez mowil ze dobrze zalozylem licznik, potem wklepal do licznika rozmiar kola i dalej nie pokazywalo predkosci... Mowili ze Musi byc cos z kablem.... Czy cos zrobilem nie tak czy licznik jest spier...psuty fabrycznie?? Piszcie szybko bo mam w srode jechac oddac licznik do reklamacji (jutro nie moge bo MARSZ ZYWYCH w oswiecimiu i pozamykane drogi)

 

 

PROSZE O SZYBKIE ODPOWIEDZI !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zawiozłem swój rower do serwisu i w oczekiwaniu na koniec naprawy pojechałem do sklepu sporotwego i zakupiłem licznik Sigma BC 500. Następnie pojechałem odebrać rower i przy okazji założyć zakupiony włąśnie nowy element mojego roweru... Na miejscu okazało się, że brakuje magnesu, tak więc musiałem wrócić do sportowego, gdzie dali mi magnes, ale od jakiegoś innego licznika :/ zamontowałem go 3 mm od widelca, czyli tak jak mi polecili, ale działa mi tylko stoper :/ co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba tak zrobię :/ tylko, że do tego sklepu to mam jakies 16km, a nie wiem czy tata nie będzie miał innych zajęć niż wożenie mnie w tą i z powrotem... jeszcze coś tam spróbuję pokombinować... może jest źle ustawiony? chociaż pan serwisant mówił, że rozmiar koła jest już wprowadzony automatycznie... ale skoro działa stoper, a włącza się tylko wtedy gdy zaczynam jechać, to może nie jest tak najgorzej i da się coś jeszcze zrobić...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już działa ;] sam nie wiem jak się naprawił... dziś włożyłem go do tej "centralki" na kierownicy, zacząłem jechać i ku mojemu zaskoczeniu i ogromnemu zadowoleniu licznik wskazywał moją aktualną prędkość ;] wydaję mi się, że to pan serwisant nie miał racji mówiąc mi, że rozmiar koła jest już tam ustawiony i to właśnie dlatego wczoraj licznik mi nie działał... przepraszam za kłopot :P

 

według mnie Sigma BC500 to dobry licznik, szczególnie dla osób, którym nie potrzebne są jakieś kosmiczne funkcje... no i wygląda całkiem ładnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie: czy wszystkie liczniki sigmy przy zerowaniu usuwają z pamięci wartości wszystkich parametrów. Czasem chciałbym np. zmierzyć prędkość max na jakiejś drodze, ale kasując aktualny max kasuje mi się TRP, AVS i STP. Kiedyś miałem 2 liczniki innych firm i można było zerować wartości indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;):) Moj kumpel kiedys mial jakis licznik z sigmy (badziewny ale sigma :angry2: ) i jak on chcial zkasowac jedno, to drugie mu zostawalo, ale kazdy licznik jest inny wiec nie wiem.

 

 

Ps: Ja tez mialem licznik (chyba tez Sigma) ale juz nie pamietam jak tam bylo :) )

 

 

PZDRower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...