Skocz do zawartości

[ICEstrip] czyli świetna inicjatywa


Rekomendowane odpowiedzi

Także polecam naukę czytania ze zrozumieniem. "...nie będzie zamawiał...". Próbę krzyżową i tak wykonuje się przed każdą transfuzją, a specjalne przetrzymywanie krwi dla pacjenta o niepotwierdzonej grupie, którego nawet nie ma w szpitalu, byłoby ogromną głupotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam numery ICE wydrukowane na drukarce laserowej na naklejce etykietowej (tzw. chemicznej) rzucającą się w oczy czcionką i wklejone we wnętrzu kasku.

 

Pewien w 100% nie jestem, ale na 99% nie ściąga się ofierze dzwona kasku, więc tak umieszczone napisy mogą być niewidoczne dla ratownika. Jeśli się mylę, to poprawcie, kurs PP miałem (niestety) parę lat temu, skleroza człowieka dopada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chlopaki troche porwali sie z motyka na slonce....

 

Niech kots sprobuje zakupic opaske, mieszkajac poza granicami PL.

Raz, podajac inne namiary wysylkowe i platnicze, system zapetla sie dokumentnie.

Dwa, nawet podajac te same dane, przechodzac do platnosci, ktos bardzo madrze pomyslal o wprowadzeniu pola pt. PESEL... :stupid::wallbash::voodoo::down:

 

Jeszcze powinni zapytac o referencje z miejscowej parafi...... sredniowiecze :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doświadczyłem żadnych problemów, poza tym, że mogłem dowolnie edytować zamówienie, nawet zaznaczyć sobie jako "zrealizowane"... System mają niestety dziurawy jak sito. Mam nadzieję, że dane osobowe w żadne sposób nie wypływają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być przydatne, ponoć służby ratunkowe/inne nie mogą zaglądać Ci do portfela, jedynie co mogą poszukać mamy w telefonie, dlatego warto mieć kontakt oznaczony ICE.

i oczywiście producent znalazł sposób na zarobek, przecież nie robi tego charytatywnie ;) a Ty sam za siebie decydujesz czy Ci się ten bajer podoba czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...