Skocz do zawartości
  • 0

Wybór roweru


Gość Tomasz

Pytanie

Gość Tomasz

Witam, chciałbym kupić rower MTB do jazdy amatorskiej. Poruszłbym się nim po mieście, lesie i polnych drogach ale nie wykluczam również trasy do okolicznych miejscowości około 25 km w jedna stronę. jest kilka rzeczy które chciałbym mieć w rowerze mianowicie hydrauliczne hamulce tarczowe oraz amor z przodu. zastanawia mnie jeszcze wybór reszty osprzętu czy 8 przerzutek z tyłu wystarczy i osprzęt typu alivio. Mam tu kilka typów rowerów chciałbym prosić o pomoc w wyborze bądź polecenie innych:

 

http://www.unibike.pl/evolution.html

Rowery Merida - rowery, części, osprzęt, akcesoria rowerowe - producent i dystrybutor rowerów

Revel 1 Disc biało-niebieski (2013) - Rowery | Rowery Giant - szosowe, górskie, damskie, rekreacyjne, dziecięce, ramy rowerowe, akcesoria rowerowe. | Polska

Level A3 | Kross - Rower górski, rowery trekkingowe, rowery miejskie

Rowery cube - strona główna - zapraszamy do naszego sklepu z rowerami

 

A to nowość jaką znalazłem : ROWER MTB NORTHTEC CAYON DEORE HYDRAULIKA SALE! (3009585827) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

wszystkie są na kołach 26 lecz nie wiem czy jest to dobre rozwiązanie dla mnie czy lepiej wybrać 29. Prosiłbym również o dobranie rozmiaru

 

177 cm wzrostu

68 kg wagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...