Skocz do zawartości

[sztyca]przejściówka do zmiany średnicy


Gość MKL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , nie orientujecie sie może czy są przejściówki do średnicy rury podsiodłowej ? Bo chciałbym sobie kupić amortyzowaną sztyce suntora ,ale tam sa średnice 26 i 27 ,a mam podsiodło na ok 30 ,czy nie ma jakiś mocowań do zmniejszania średnicy ,w jakiej cenie i gdzie to można dostać o ile istnieje taki wynalazek .Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

sam to przerabiam :P

> Lekka redukcja do sztyc.

> Materiał: stop aluminium 7005.

> Rozmiar:

- średnica wewnętrzna- 27.2mm.

- dostępne średnice zewnętrzne: 28.2, 28.4, 28.6, 29.0, 29.2, 29.4, 29.6, 29.8, 30.0, 30.2, 30.4, 30.6, 30.8, 30.9, 31.4, 31.6, 31.8mm.

> Wysokość: 80mm.

znajdziesz u arnika http://www.arnik.com.pl/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam , nie orientujecie sie może czy są przejściówki do średnicy rury podsiodłowej ? Bo chciałbym sobie kupić amortyzowaną sztyce suntora ,ale tam sa średnice 26 i 27 ,a mam podsiodło na ok 30 ,czy nie ma jakiś mocowań do zmniejszania średnicy ,w jakiej cenie i gdzie to można dostać o ile istnieje taki wynalazek .Pozdrawiam :P

 

Nie znajdziesz. Również chciałem zamontować tą sztycę, ale nie ma na naszym rynku redukcji z 26.6mm- niestety :angry: a pomysł producenta z taką średnicą uważam za conajmniej pomylony. Niestety pozostanie nam tylko poczekać do następnego sezonu, aż znowu pojawią się w sprzedaży o średnicy 27.2mm. Chyba, że uda Ci się kupić z gwarancją jakąś 27.2mm, to wtedy nie będzie problemu z redukcją. Pozdrowerek ALL :)B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...