Skocz do zawartości

[koła] co sądzicie o tych kołach


Eremita

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam własnie kół i zastanawiam się na tymi http://allegro.pl/fix-bike-ostre-kolo-przod-stozek-50mm-zielone-ct-i2882951048.html lub tymi http://allegro.pl/kpl-kol-joytech-torowe-ostre-airline4-biala-16x2h-i2885247884.html

Są one warte zakupu czy lepiej poszukać innych?

Jakie koła polecacie?

 

już doczytałem sztywne mocne tylko mega ciężkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co będziesz robił tym ostrym, jeździł czy się lansował. Bo jeśli lansował, to kupuj, a jeśli jeździł to te koła to syf:)

 

Ja mając 400 zł na koła do ostrego zrobił bym tak:

1. Kupił na allegro gotowe koło szosowe na przód.

2. Poszukał używanej obręczy podobnej do tej co jest z przodu

3. Kupił nadającą się do czegoś piastę na tył (dobre było by Miche, ale od biedy Novatec ujdzie)

4. Dobrał długość szprych, kupił i zaplótł samemu (banalnie proste) a potem oddał tylko do wycentrowania.

 

I tym sposobem miał bym komplet lekkich kółeczek za posiadaną kwotę, które nie rozlecą się po jednym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOŁA TOROWE 28" MICHE, RAPID! WROCŁAW SKLEP! (2894916657) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

mi polecane te na tym forum ale one chyba nie są na łożyskach maszynowych...

100zł wiecej ale przynajmniej się nie rozlecą, najpierw zapytaj się "Pana Gienia" czy za 400zł złoży coś sensownego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się wypowiadał na temat tych kół bo wg mnie nie są warte tych cen ale jak chcesz to ja mam do sprzedania kplt kół 28 na piastach miche (tylna fix/fix) i obręczach rigidy dp18 dołożę jakieś dętki i opony zafiro w zestawie jest jeszcze kontra i cog - 400zł

Szprychy jakieś dt

Mail:sebastian.smyl@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

nie chcę zakładać nowego tematu bo mam podobne pytanie

zakładam, że te Koła 28 Stars Joytech ostre koło fix szosa czarne (3005299661) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. nie są wyższych lotów i średnio się opłaca, ale szukam czegoś w tej półce cenowej, mogą być to używane koła, na allegro same joytechy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę szczerze polecić koła 32 - szprychowe Remerix Rapid na piastach Tiagra , po czterech sezonach z tego trzy w lekkim terenie żadnego bicia , bardzo wytrzymałe i choć są to obręcze szosowe to pasują do nich również opony trekingowe do 700x38C.

Waga 940g przód i 1156g tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...