Skocz do zawartości

[buble] czyli wszystko z czego nie jesteście zadowoleni


Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie Proszę o komentarze odnośnie bubli rowerowych.

Ostrzegajcie przed wszystkim co kupiliście, a niestety okazało się bublem nie wartym swojej ceny.

Mam nadzieje że informacja przyda sie początkującym miłośnikom 2 kółek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to trudno nazwać coś bublem czy tandetą ponieważ większość produkowanych rzeczy ma dobieraną jakość względem ceny. Chociaż zdążają się wyjątki gdzie tania rzecz jest paradoksalnie dobrej jakości. Ale co do podzespołów na jakich się zawiodłem to m.in. amortyzator XCM twardy przynajmniej mój egzemplarz(wybiera krawężniki) no i ciężki na dodatek.

A propo amorków to większość zoomów to bubel.

Korba shimano M191 tandeta! Strasznie miękka zęby się szybko ścierają. No i ta koszmarna estetyka wykonania korby.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amortyzator Sr Suntour XCM największe gówno z jakim miałem doczynienia. Nie wiem czemu montują ten szajs w rowerach za 2- 2,5k zł. To nie działa!! i waży 2,5 kg. Nie polecam

 

Bo jakby zamontowali coś cywilizowanego to rower kosztowałby ponad 3 kzl .

Chcesz mieć lepszy to zapłać więcej a nie marudz bo są jeszcze dużo gorsze widelce.

 

Pomysł na te wątek wydaje mi się poroniony ...

Zaraz zacznie się marudzenie na slx'a avidy i tak dalej

 

Pozdro

 

TapaTalknięte z Andka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że lepiej zostawiać swoje doświadczenia w dziale testy. Po paru stronach tak czy inaczej zrobi się nieczytelnie, nie mówiąc już o dublowaniu informacji z innych tematów.

Gdybym ja miał wymieniać rzeczy z których nie byłem albo nie jestem zadowolony to "zużyłbym" całkowicie naładowaną baterię w lapku, żeby zmajstrować posta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...