Skocz do zawartości

[endomondo]Blokada ekranu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy istnieje mozliwosc takiego ustawienia endomondo aby ekran byl zawsze wlaczony? Wiele programow ma taka opcje, ale w endomondo nie moge jej znalezc. Wiem ze mozna ustawic telefon ale akurat moj aparat wygasza ekran maksymalnie po 10min wiec nie jest to zbyt wygodne rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

//edit

 

Znalazłem rozwiązanie problemu - może komuś się przyda.

 

Zainstalowałem aplikację "no lock" (android market), która sprawia, że wyłączony zostaje ekran blokady ekranu. Dzięki temu wystarczy nacisnąć "power button" i od razu wyświetla się włączone Endomondo. Bardzo fajne rozwiązanie, bo można sobie okresowo włączać nawet jadąc w rękawiczkach i jednocześnie po ustawionym okresie ekran sam wygasa, więc oszczędzamy baterię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma roznicy. Ta aplikacja ma widget, ktorym mozna ja aktywowac/deaktywowac jednym kliknieciem. Ja na codzien mam ja wylaczona. Aktywuje tylko podczas jezdzenia. Nie wiem jakby to wygladalo gdyby na stale wylaczyc blokade ekranu, ale tego nie chce robic bo nosze telefon w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...