Skocz do zawartości

[koła] opinia na temat kół


mikolajpod

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam kół do XC do 1100zł. Koła mają być lekkie i wytrzymałe. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad Koła Novatec 711/712 czerwone DT XR400 D-LIGHT 1542g - bikestacja.pl Czytałem opinie o tych piastach i podobno potrafią się sypać? Jak to z nimi jest? Na moich byle jakich kołach (fabryczne z Giant Terrago 3 2008r) jeżdżę bez problemu i serwisu (wiem, że to źle, o nowe będę dbać ;) ) do tej pory, jednak 2445g to ciut dużo :D

Warto kupić te koła czy może polecacie coś innego? No i jak to jest z alu bębenkiem? Mam kasetę SLX, może się wgryzać? Podobno jest jakiś patent z zszywkami, działa?

Bym zapomniał: Jeżdżę typowo XC, czasem trochę asfaltu. Raz na jakiś czas (raczej rzadziej) jakaś przejażdżka w błocie ;) Zamierzam startować od przyszłego roku w różnych maratonach. Ważę 77kg, w sezonie raczej mniej, zwłaszcza że zaczynam dietę :)

Z góry dziękuję za pomoc.

PS Przejrzałem kilka stron w tym dziale i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi, jeśli już było to przepraszam i proszę u usunięcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...