Skocz do zawartości

[rower] top cap w kształcie kapsla, opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

pytanie mam, jaki kapsel sterów będzie idealnie pasował na... prawdziwy kapsel.

Chciałbym otrzymać taki oto efekt:

 

post-157828-0-37402100-1355325960_thumb.jpg

 

Przy okazji mała sonda, co Waszym zdaniem powinno być nadrukowane na kapslu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje ;). W sumie to całkiem całkiem ten pomysł. Chyba sobie coś takiego zrobię jako miłośnik złotego napoju :wub: .

 

Według mnie powinien to być oryginalny nadruk z ulubionego browarka :D. W końcu to po to ten kapsel, żeby był z piwa, a nie z napisem " Shimano XTR" :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

świetny pomysł, oryginalnie wygląda, gdyby nie zaspokojenie nowym zakupem próżności w postaci TopCap Ritchey Carbon pewnie bym się skusił;D

Ale kto wie, w połowie sezonu jak już się opatrzę pewnie wrócę do pomysłu YAWYD :D

Pozdrawiam zakręconych pozytywnie

Hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje jeszcze Superstar Components, nieco tańsza alternatywa dla Niner'a. Posiadam oba i tak samo miło było skosztować napoju który przyozdabia mostek ;)

 

20111222_14.JPG

 

Foty drugiego w zbliżeniu nie mam...tylko poglądowe z dala:

 

IMAGE_CA07D19F-D648-4073-BC69-581C5C56A24F.JPG

 

Tutaj zdjęcie innego Forumoiwcza, zawzięte z Jego galerii bez pytania o pozwolenie, więc nie będę Wam zdradzać kto i jaki to rower...

 

29er2.jpg

 

Wygląda jakby kapsel był po prostu ściśnięty mostkiem...

 

A wydaje mi się że można by pokombinować samemu z modeliną - nie wiem czy złapie, ale jeszcze żadnemu kapslowi ani top-cap'owi gotowanie nie zaszkodziło...możesz być pierwszym u którego tak się stało :D

 

A jak nie to najlepiej znaleźć/zrobić/wytoczyćkawałek blaszki o takiej samej średnicy jak szyjka butelki, wywiercić dziurkę w środku, założyć kilka podkładek między blaszkę a topcap'a(żeby było miejsce na kołnierz kapsla), przykręcić to wszystko i okrasić kapslem! Gotowe? To teraz można się radować zawartością otwartej butelki :D

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

<ziew...>

Nudne te kapsle od bronków. Ja sobie założę od Kubusia lub Tymbarka. Żeby było oryginalnie :P

 

Poza tym jakoś tak nie lubie uogólnień.

Szczególnie takich że jak ktoś deklaruje się jako rowerzysta, a juz na bank endurak to jego ulubionym napojem jest browar.

Ja uważam że browar to szczyny pawiana i nikt mnie nie przekona że jest inaczej :sick:

Wolę zielona herbate, najchętniej z kardamonem...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Nudne te kapsle od bronków. Ja sobie założę od Kubusia lub Tymbarka. Żeby było oryginalnie :P

(...)

 

Koniecznie Tymbark, najlepiej taki gdy po "pociągnięciu zawleczki" ukazuje się napis w stylu: "czy dokręciłeś stery?" albo "uwaga, spadek ciśnienia w oponach" itp. A są jeszcze inne niepawianoszczynowe opcje dla Ciebie:

 

99842435_e60bde29a1_z.jpg?zz=1

1fyUrmVineHw3bb.jpg

 

 

Za to pierwsza osoba która zamontuje kapsel jak na focie poniżej dostaje nagrodę roku:

31%2B1dEWuMsL._SL500_SS500_.jpg

 

...a na Cannondale'a pasowałby chyba tylko kapsel od Frugo ;)

 

Ok, koniec z tymi bzdurami, muszę lecieć do sklepu...a tam na pewno zatrzymam się na dłużej przy półce z napojami kapslowanymi ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...