Skocz do zawartości

[stery] jakie, do czego sluza i jaka jest roznica ?


mstepn

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jestem w trakcie kupna amorka Suntour XC pro DTA. I potrzebuje kupic jakies stery i kierownice. Rower szykuje glownie na ulice miejskie i w jakims stopniu na dluzsze trasy za miasto. Wogole wytlumaczcie mi do czego one sluza i jaka jest miedzy nimi roznica... Co byscie mi doradzili???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stery - to zespol czesci zeby polaczyc widelec z rama :P sklada sie na to miski, lozyska, gwiazdka ktora sie wbija w rure od widelca i jeszcze taka pokrywka ktora sie naklada na mostek i wszystko ladnie dokreca (nie wiem jak ona sie fachowo nazywa) jesli rower nie bedzie katowany, to mozesz kupic nawet jakies stery np. neco z lozyskami kulkowymi za 30 zł. a do rady jakie stery dla Ciebie moglbys napisac jeszcze jaka masz srednice glowki ramy i ile mozesz na to kasy przeznaczyc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] moglbys napisac jeszcze jaka masz srednice glowki ramy i ile mozesz na to kasy przeznaczyc :P

Kasa chyba nie gra roli bo chce cos wytrzymalego i solidnego. Nie wiem czy musze wydawac wiele na czesc ktora nie bedzie przezmnie w jakis sposob przeciazana. Nie bede na tym rowerze skakal z domu ale jezdzil po miescie i po trasach wiec chyba nie potrzebuje czegos super extra tytanowego :D A jezeli chodzi o ta srednice to nie mam zielonego pojecia. Rower Giant Boulder Team z serii rocznikowej 2002 moze da sie to jakos sprawdzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...