Skocz do zawartości

[siodełko] Ktore wybrac ?


TomekW

Rekomendowane odpowiedzi

CHce zakupic jakies nowe siodełko , w miare przystepnej cenie .

NA allegro zznalazlem SKN-a a znajomy zaproponował mi Fiizika Pave ( zwykła wersja - preety tytanowe , bez zelu chyba ) .

Za pave zaplacilbym w okolicach 50 -60 zl , SKN 60 zł .

Ktore lepsze , a moze cos innego w tym przedziale ?

 

 

Prosze o przeniesienie tego tematu do dzialu Forum rowerowe! Sprzęt, rowery, doświadczenia , bo troche sie pomylilem :P Sory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skn skn alenie wiecie że nad siodłami Fizika pracują jakyś lekarze od tego by jak naj mniej uciskało cię w tyłek i jajka wiec skąd wiedzie jakie jest siodło fizika ????????????? ja np szukam czego od 100zł i zastanawiam sie nad tioge glove mc czy jakos tak :rolleyes: niby też wygodne ;) a fizik to moje marzenie tylko inne modele :D

 

poza tym fizik za taką cene gdzie???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skn skn alenie wiecie że nad siodłami Fizika pracują jakyś lekarze od tego by jak naj mniej uciskało cię w tyłek i jajka wiec skąd wiedzie jakie jest siodło fizika ????????????? ja np szukam czego od 100zł i zastanawiam sie nad tioge glove mc czy jakos tak :) niby też wygodne :) a fizik to moje marzenie tylko inne modele :)

 

poza tym fizik za taką cene gdzie???????????

 

MOj znajomy ma pare ( chyba z 5 ) siodełek w domu i jemu sa niepotrzebne . Ten fizik jest chyba razz czy 2 uzywany na szosie , wiec nie ma zadnego zuzycia .

Wlasnie zauwazylem jakie sa ceny nawet tego podstawowego modelu Pave .

 

A czy ten Fizik Pave bedzie dobry do XC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smaruje FL

Spróbuj może jakimś gęściejszym smarem, jakimś do łożysk albo coś. A skrzypi nawet zaraz po posmarowaniu FLem, czy dopiero po jakimś czasie, bo jak po jakimś czasie to znaczy, że olej się wypłukuje, a jak od razu to znaczy, że nie w tym miejscu wina :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może jakimś gęściejszym smarem, jakimś do łożysk albo coś. A skrzypi nawet zaraz po posmarowaniu FLem, czy dopiero po jakimś czasie, bo jak po jakimś czasie to znaczy, że olej się wypłukuje, a jak od razu to znaczy, że nie w tym miejscu wina :wink:.

 

 

od razu sie drze ... nie wiem jutro pomyśle nad tym jednego SKN udało mi się wyleczyć z tym też nie powinno być problemu, jutro wezme smar do łożysk i spróbuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi juz zbrzydły te skn-y za niedługo wszyscy będa na nich śmigać, ja na pewno będę szukał coś innego nawet jakbym musiał dopłcić 10-20zł poza tym naczytałem się o siodłach fizika i speca gdyby nie cena na pewno bym sobie takie kupił :D

 

Hm Czyli nawet dosc prosty model Fizika bedzie lepszy ? W sumie on normalnie koszuje powyzej 100 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy szczerze : SKN jest takim faworytem wśród siodełek klasy średniej ,jak kaseta Sram 5.0 wśród 8-ek ,oba te produkty są mieszane z błotem a zarazem chwalone przez użytkowników. Jednak opinii pozytywnych jest więcej :) ...Alvaren -to ze dużo ludzi kupuje SKN'a oznacza może iż jest on naprawde porządnym siodłem :) ?

 

 

Pozdrówki od posiadacza SKN i kasety 5.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKN... mialem, jezdzilem i zmienilem. Mam teraz Specialized Pro - z pozadna amortyzacja no i skora.

SKN jest popularne poniewaz jest to jedno z najlepszych siodelek w tej cenie (284g) ale jak dla mnie to za duza deska. Ladny design i dobrze wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...