Skocz do zawartości

[makrokesz] W któym markecie mogę kupić teraz najtańszego makrokesza?


AntyIdiota

Rekomendowane odpowiedzi

Może być miejski, może być zwykły sztywny "komunijny góral". Aczkolwiek mieszczuch byłby spoko.

Niemniej liczy się cena, jak za 1xx będą zwykłe sztywniaki to sztywniaki, a nie 300zł na rower miejski. Chodzi o to żeby najtaniej. Jakby ktoś z Was widział w markecie jakieś mega tanie rowery to proszę o info.

 

PS: Jak będę tylko mógł to zobaczę co w tym Tesco jest. Na stronie internetowej najtańsze co znalazłem to coś za 299zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wywoła dyskusję o zasadności(a raczej braku) wyboru, a nie po to pisałem żeby prowadzić jałową dyskusję, brak mi na to czasu. Poważnie. Mogę Ci napisać na PW jeśli bardzo chcesz. Potrzebuję kupić możliwie najtańszego sztywniaka do którego będę mógł z tyłu doczepić koszyk. To wszystko. Co będzie to wezmę, byle tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, na aledrogo za 250 można mieć juz Batavusa http://allegro.pl/ma...2775606873.html

Jakiś rok temu (w sensie, że też na jesieni) podobnego, tylko że z obniżoną ramą, udało mi się wyrwać na allegro za 200zł z przesyłką. Fakt, trochę czasu mi zajęło zanim w końcu wygrałem jakąś aukcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...