Skocz do zawartości

[kupię/sprzedam] ogłoszenia. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam:
- stery Duracza 7400, stan bdb- (mechanicznie sprawne, jednak na misce wytarty napis oraz zmasakrowane obrzeże. Nie ma to wpływu na mechanikę). 100 zł plus 7,5 zł szip,
- korbę DA, długość ramion 175 mm, w stanie kolekcjonerskim, 230 zł, szip j.w.,
- pedały Gipiemme Special, brak kapsla, kręcą się jak po maśle, 50 zł plus szip j.w.,
- siodło Turbo Specjal, tu i tam przytarte, wszystko widać na zdjęcich w galerii. 100 zł plus 10 zł szip,
- kierę 44 c-c, z mostkiem 100 mm, podejrzewam, że to rometowska kopia 3t Competizione i Recorda. Wdzięczny zestaw do polerki, klasyczne, niemal torowe gięcie. 80 zł plus 12 zł szip,
- mam też komplet Exage Motion, heble z klamkami za 80/87,5 zł, ale to mało ostrokołowe :-)

Dokładne zdjęcia tutaj:
http://www.flickr.com/photos/108884705@N06/sets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPIĘ kierę bycze rogi, tanio więc nie szukam żadnej ąę firmówki na którą będą się ślinić znawcy tematu. Kiera ma pasować pod mostek 25,4 i mieć szerokość ponad 40cm. Ma mieć też dosyć krótkie rogi, więc  chyba najlepiej jakby była cięta z baranka. Ewentualnie może być baranek jeśli sprzedający urżnie go do byczych rogów;)

 

Chętnie też kupię klamki (dwie) Tektro RX4.1 coby można je było zamontować w tej kierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedam korbe 46 made in france chyba speciazlized ? korba ma okolo 27 lat jest wstanie bardzo dobrym zeby jak nowe i rewelacyjna waga 508 gram

https://plus.google.com/photos/114784718399507604624/albums/5714311143976035873/5989996284609789826?pid=5989996284609789826&oid=114784718399507604624&authkey=CIuOyKOkze7X1AE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam rower na ramie Enika. Rury włoskie falck (nie jest to kolumbus, ale też nie kanaliza:-), graty to pełna grupa szymano exage sport. Wszystko jeździło dość mało. Rozmiar ramy to 49 cm, w sam raz na średnio wyrośniętego karła. Kolor zielony fantastycznie współgra z fakturą szlaucha ogrodowego, która ozdabia ramę. Koła proste, opony dadzą radę jeszcze trochę, wszystko trzyma luft. Oddam za symboliczne 800 zł.

http://www.flickr.com/photos/108884705@N06/sets/72157642049844044/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że poza ostrokołowcami kilku miłośników szos też się tu znajdzie, więc na sprzedaż:
 

komplet retro kółek szosowych.
Nisi Toro + Miche
36 cieniowanych szprych na koło (A na główkach)
wolnobieg 5rz. G. Caimi Castano Everest (mały luz)
Zacisk przód Campagnolo, tył Miche
koła proste (max 1mm bicia), lekki luz na przedniej piaście, oba kręcą się gładko.
Obręcze pod szytki, koła bardzo lekkie, przód 878g, tył 1372g z wolnobiegiem, oba koła ważone z zaciskami.
Cena: 160zł do negocjacji
https://plus.google.com/u/0/photos/100372546750983197440/albums/5990302891389820145

 
na sell przednia przerzutka:
Campagnolo Nuovo Valentino
stan techniczny-działa, jak to przednia przerzutka, stan wizualny-widać na zdjęciach.
Cena: 50zł do nego
 
kontakt: gorrezz@gmail.com lub pw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecą na sprzedaż moje pedały, platformy ze strapami:

pedały to Fit bike co. czarne (półprzezroczyste), stan spoko, trochę przybrudzone

strapy-nie mam pojęcia co to, miały czerwone obszycia, ale mi się takie nie podobały więc zamalowałem na czarno, trochę gdzieniegdzie przebija. Lewy trochę postrzępiony, ale rzep trzyma, strap trzyma buta.

Zestaw działa bdb i na pewno posłuży jeszcze dużo czasu.

 


 

Cena: 60zł+przesyłka

kontakt: gorrezz@gmail.com lub PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Singel na ramie Gromady

Pierwszy właściciel, rozmiar 57., haki oczywiście do tyłu, coś między seledynem a zielenią, stan bdb (jeden odprysk lakieru na dolnej rurze, rysa na mufie suportowej, rysa na dolnej rurze, lekkie zacieki wenątrz rury przy sztycy - jak to zwyklebez korozji), rury Columbus Gara. Piasty Gromady (czyli Mack) zielone, flip-flop, założony tylko wolnobieg, lekka rysa na jednym zwoju drugiego gwintu - do zeszlifowania, w najgorszym razie przegwintowania (nie sprawdzałem u fachowców, co trzeba z tym zrobić). Siodło Velo Pronto SL, z boku przetarte, ale że to superlight (odpowiednik Flite'a), więc nie ma zbyt wiel wyściółki, która mogłaby wyleźć. Obręcze Rigida Flyer, używane 3 lata, boczki lekko zeszlifowane, ale jeszcze pociągną długo, jeśli nie będą jeżdżone w soli i zimowym błocku, opony Vittoria. Mostek czarny a-head 1.1/8 (przejściówka z gwintowanej rury sterowej, kiera srebrna Tioga 2000, przycięta na 43 cm., sztyca czarna Accent z jarzmem dwuśrubowym. Korba Shimano 2200, czarna, otarcia od butów, lekko wyrobione gniazdo jednego pedału (pedał twardy, korba miękka)obecny pedał będzie się trzymał wieki, ale jeśli ktoś zechce zmienić - konieczne będzie rozwiercenie otworu w korbie i redukcja. Zębatka 50 zębów, wolnobieg 16 zębów. SPD VP górskie, obdrapane. Szczęki SRAM Rival czarne stan idealny, klocki z wymiennymi wkładami, klamki Avid SD (nie pamiętam, czy "jedynki", czy "dwójki"). Generalnie osprzęt tu i ówdzie poobdrapywany, służył do jazdy w każdą pogodę po całym mieście, nie do przejazdów z dolnego Mokotowa na plac Zbawiciela. Za kilka miesięcy łożyska piast do wymiany (mają niecały rok, ale w dzisiejszych czasach nawet SKF okazuje się szajsem), wkrótce napęd (zęby wyglądają na dobre, ale średnio co dwa tygodnie zaczyna łańcuch zaczyna łapać luz i spadać, a nie ma żadnego przekosu, oś suportu prawidłowa, luzu na pakiecie też nie ma), opony (wyglądają już jak slicki w autach NASCAR, choć trzymają wciąż nieźle - jeśli ktoś nie będzie jeździł zimą, rok pociągną). Esteci będą musieli zmienić błotniki (są pełne SKS-y Blade, te do ram szosowych bez oczek - służą dzielnie, ale poluzowały się uchwyty, więc zamocowałem na taśmę izolacyjną. Jeśli komuś takie rozwiązanie nie przeszkadza, to pełnią swoją funkcję). Do wymiany gripy - już się strzępią. Obejrzeć można w Warszawie na Chomiczówce. Foty wyślę na życzenie. A, no i cena - 1000. Tel. 507 008 765

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...