Skocz do zawartości

[kupię/sprzedam] ogłoszenia. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Giga promocja. NJS, Duracze, Golden Arrow, Golden Loch, 600ax, korby lewe, jakże potrzebne do ostrego manetki-teraz jeszcze taniej. Obejrzyj galerię i zaproponuj swoją cenę. Być może się dogadamy:
https://plus.google.com/photos/114393772664196757058/albums



Koło na nowateku, tylnie, na niskiej obręczy zakupię po taniości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż:

 

Frameset: Romet Super Columbus SL, odmalowana proszkowo na wiosnę, kilka małych zadrapań lakieru. Przed malowaniem, ani jednego ogniska rdzy, zero szpachli + stery tecora full alu na łożyskach maszynowych + sztyca amoeba scud - 1300zł

 

Blat: Livery Designe Gruppe, czarny, 130mm BCD, 46t, nowy, 7075-T6 Heat Treated Aluminum, najtwardszy jaki znam   http://www.liverydesigngruppe.com/product/ldg-chainring-7075-t6   -210zł

 

Mostek: BLB Lil Quill, czarny, 80mm, nowy - 135zł

 

Mostek: BLB Lil Quill, czarny, 60mm, uzywany, rysy w miejscu montażu w ruże sterowej, "na zewątrz" jak nowy - 110zł

 

Pedały: Plastikowe najcieńsze platformy HT na łożyskach maszynowych, kilka obtarć na prawym pedale, łożyska w stanie bdb - 60zł

 

Strapy: Czarne Vegański V2, klamry + rzepy, stan bdb - 100zł

 

Kierownica: Torowy baranek BLB, nowy, aluminium, bardzo lekki, 25,4mm, czarny, nowy - 140zł

 

 

Pytania, zdjęcia, oferty proszę kierować na PW.

 

 

 

 



 



.



.



.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytanowego Van Nicholas Zepher na Capagnolo Chorus 11 carbon (2 lata ma niecale)

http://www.fatbirds.co.uk/26062/products/van-nicholas-zephyr-chorus-11-speed-titanium-road-bike.aspx - o takiego rozmiar 52cm

na kolach Mavic R-SYS SLR

http://www.wiggle.co.uk/mavic-r-sys-slr-clincher-wheelset-2013/?referid=affwin&utm_source=affiliate-window&utm_medium=affiliates&utm_campaign=www.lfgss.com - o takie (prawie nowe) 

 

cena do uzgodnienia na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ceny jak u brooksa...

 

 

I tak ma być. Myslisz, że Brooks  jak zaczynał, to za darmo rozdawał? Rękodzieło się ceni. Ja znam wyroby Smurva i jestem ich wielkim orędownikiem. Kto miał w ręce ten wie ocb. I piszę tak nie dla tego, że mi dał  do testów czy coś, tylko sam zanabyłem, za ciężko zarobione pieniądze.

A zresztą, lepiej kasę wytransferować do Gdyni niż do Birmingam, czy gdzie tam.

Kwestia numer dwa: jak Ci się nie spodoba albo popsuje, to za 50 zł jedziesz do Gdyni i możesz mu własnoręcznie wytłumaczyć, że źle robi. A takiemu Brooksowi nie wytłumaczysz, nawet jak pojedziesz do Birmingham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smurv, korki do kierownicy ida z owijkami? czy trzeba sobie wystrugac?



I tak ma być. Myslisz, że Brooks  jak zaczynał, to za darmo rozdawał? Rękodzieło się ceni. Ja znam wyroby Smurva i jestem ich wielkim orędownikiem. Kto miał w ręce ten wie ocb. I piszę tak nie dla tego, że mi dał  do testów czy coś, tylko sam zanabyłem, za ciężko zarobione pieniądze.

A zresztą, lepiej kasę wytransferować do Gdyni niż do Birmingam, czy gdzie tam.

Kwestia numer dwa: jak Ci się nie spodoba albo popsuje, to za 50 zł jedziesz do Gdyni i możesz mu własnoręcznie wytłumaczyć, że źle robi. A takiemu Brooksowi nie wytłumaczysz, nawet jak pojedziesz do Birmingham.

 

niby czemu uwazasz, ze nie wytlumaczysz?

 

jak 'umisz' po angielsku to Brooks jest bardzo pomocny i gotow na wiele zeby uszczesliwic klienta. mozesz miec zle doswiadczenia z dystrybutorem ale nie Brooksem.

 

jak Ci sie popsuje, a nie powinno to Brooks jest super pomocny i wymieni na nowe nawet po 'oficjalej gwarancji' (zalezy jeszcze co). A z malymi firmami klopot czesto, ze nie chca albo ich nie stac albo cokolwiek innego (nie mowie tego nt Smurva bo nie znam ale generalnie). 

 

No i finalnie Brooks robi to 'klika' lat dluzej i wie co robi. 



ja chetnie bym sie skusil na "Klucz do kontry, bacik - stacjonarny - ostre kolo" ale musialbym najpierw 'przetestowac' bo wyglada dobrze i 'solidnie' ale pytanie czy rownie dobrze trzyma kontre, a ramie tej dlugosci ulatwio by zycie na torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już chcecie moje produkty porównywać do Brooksa to jego owijki :
-Nie są ze skóry garbowanie roślinnego (z moich informacji)
-Jest klejona i można ją urwać
-Brooks nie zrobi Tobie takiego koloru jaki sobie zamarzysz w komplecie z siodłem i paskami /strapami pod kolor
-owijki są z chin...

Owijka to cały gotowy komplet : owijka, wkładki anty wibracyjne, korki, taśmy do zakończenia (więcej w aukcji)

Na klucze jeszcze nikt się nie skarżył, ani z Polski ani z za granicy

(przepraszam za błędy ale zalałem wczoraj klawiaturę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

Jakby ceny były chociaż o 1/4 niższe, to z chęcią bym kupił.

Brooks to firma, która już parę tych lat jest na rynku, ma doświadczenie, jest właściwie "legendarna".

Zanim ktokolwiek weźmie się za ostre, już dawno wie o ich siodłach.

Moim zdaniem nie można od razu windować cenę na poziom najlepszych firm i czekać, aż trafi się gość, który ma wywalone, czy da 100, 200, czy 300zł za owijkę.

Trzeba robić jakąś konkurencję, wyrabiać renomę...

Ale to jest tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzedni post nie wyświetlił się cały, zupełnie nie wiem dlaczego. Oprócz framesetu Romet Super Columbus SL oraz blatu LDG mam na sprzedaż jeszcze: Mostek blb 1' Lil Quil 80mm czarny nowy za 120zł oraz taki sam tylko 60mm i używany, rysy jedynie w miejscu montażu w ruże sterowej. Ponadto strapy Veganski V2 czarne w bdb stanie za 100zł, pedały HT ultra lekkie i cienkie plastikowe platformy w dobrym stanie czarne za 60zł oraz nowy torowy baranek BLB czarny za 130zł. Zdjęcia, informacje oraz propozycję proszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
na sprzedaż mam komplet kół do ostrego. Koła używane, ale krótko, proste, gotowe do jazdy.
Piasta tył, opony i dętki były kupione nowe, koło tył plecione na nowych szprychach, przejechane mają max 100km.
Na piaście przedniej i obręczach widać ślady użytkowania, ale te części mają już trochę lat, można im wybaczyć. Z piasty tylnej zmyty napis, więc nie robi przypału :D W całości koła mają świetny, klasyczny klimat.
Koło przód:
obręcz Wolber GTA 2
piasta Shimano Exage
opona Rubena Syrinx beżowy bok
dętka CST
 
Koło tył:
obręcz Wolber GTA 2
piasta Joytech z zębatką 16t
opona Rubena Syrinx beżowy bok
dętka CST
 
Waga (z oponami i dętkami):
przód: 1536g
tył: 1713g
 
Cena: 350+przesyłka (do negocjacji!)
Kontakt: PW lub gorrezz@gmail.com
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzedni post nie wyświetlił się cały, zupełnie nie wiem dlaczego. Oprócz framesetu Romet Super Columbus SL oraz blatu LDG mam na sprzedaż jeszcze: Mostek blb 1' Lil Quil 80mm czarny nowy za 120zł oraz taki sam tylko 60mm i używany, rysy jedynie w miejscu montażu w ruże sterowej. Ponadto strapy Veganski V2 czarne w bdb stanie za 100zł, pedały HT ultra lekkie i cienkie plastikowe platformy w dobrym stanie czarne za 60zł oraz nowy torowy baranek BLB czarny za 130zł. Zdjęcia, informacje oraz propozycję proszę na PW.

Asphalt? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam komplet kół pod ostre

 

Przód: Mavic 192 / piasta Shimano / 36h / zacisk / przesmarowane, ładnie się kręci

Tył: Mavic 192 / piasta Novatec NOWA! z koronką 16z lub 17z i kontrą (do naprawy jedna szprycha + centrowanie), 36h

 

Cena: 180pln

Odbiór osobisty - Poznań.

 

Pisać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...