Skocz do zawartości

[kupię/sprzedam] ogłoszenia. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię:

Szytki, najlepiej nie zajechane, z całym i jeszcze nie pękającym bieżnikiem. Najchętniej jakieś komplety, ale pojedyncze też mogą być.

Koronkę 17t

Kontrę jakąś z lepszych, ale tańszą niż nowa DA

 

kontakt: gorrezz@gmail.com

Jaka ta koronka?

Mi została od piasty Novatec. 16t i 17t pod "cienki" łańcuch. Chętnie się ich pozbędę :) Nigdy nie widziały łańcucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię:

Szytki, najlepiej nie zajechane, z całym i jeszcze nie pękającym bieżnikiem. Najchętniej jakieś komplety, ale pojedyncze też mogą być.

Koronkę 17t

Kontrę jakąś z lepszych, ale tańszą niż nowa DA

 

kontakt: gorrezz@gmail.com

https://plus.google.com/photos/101369884044152847113/albums/5915223144803642577?banner=pwa Mam taką szytkę w super stanie za 40zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka ta koronka?

Mi została od piasty Novatec. 16t i 17t pod "cienki" łańcuch. Chętnie się ich pozbędę :) Nigdy nie widziały łańcucha.

 

 

 

Chłopaki, nie wiem czemu, ale nie jestem wstanie wysłać wam PW bo mi wywala błąd jakiś...odezwijcie się na gorrezz@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania:

 

korba szosowa Stronglight Z-Light Activ Link Compact:

- dł. ramion 165 mm
- blaty 46T i 34T, 3/32" 110 B.C.D.
- oś zintegrowana
- wkład Activ Link 1,37 x 24F angielski
- pasuje do napędu singlespeed

- brak śruby mocującej pająk do osi (pasuje taka od Shimano)

IMG_0180.JPG
 

 

Widelec szosowy 1" aluminiowy chromowany. Dł. rury sterowej 21,5 cm w tym 3 cm gwintu.

IMG_0174.JPG

 

 

Info na PW. Więcej zdjęć: https://plus.google.com/photos/104052893180427602097/albums/5916773355294329569?authkey=CPWlyYmNnYzQHw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWE, NIŻSZE CENY!
 
Koszt wysyłki będzie dostosowany do konkretnego zamówienia, odbiór osobisty możliwy w Stalowej Woli. Można negocjować. Nic więcej niż poniżej wymienione części nie jest na sprzedaż, więc nie pytać o ramy ze zdjęć.
Galeria zdjęć wszystkich części jest dostępna pod linkiem:
 
 
# Karbonowe śmigło Compact Trispoke 650C + szytka Continental.
Koło wyprodukowane we Francji, jakościowo na poziomie Mavica. Jeżdżone głównie po torze, po ulicy nie przejechało więcej niż 50km. Piasta aluminiowa na łożyskach maszynowych. Stan koła określam na bardzo dobry, jedynie łożyska  nieco się zastały, bo od dłuższego czasu sprzęt leży na szafie zamiast przemierzać kilometry. Koło ma rysy od normalnego używania, jest także jeden mały odprysk lakieru, ale struktura karbonu nie jest nigdzie naruszona. Wszystko widać na zdjęciach. Nie ma mowy o żadnych pęknięciach, rozwarstwieniach. Koło proste. Całość została wypolerowana pastą polerską, na zdjęciach nie widać zbytnio efektu, ale w rzeczywistości koło bardzo ładnie się lśni.
W komplecie jest szytka Continental GP, która jest w średnim stanie (jest to pierwsza szytka w historii tego koła). Guma trochę popękana, szytka jest przez to nieco zwichrowana, ale nie czuć tego w jeździe. Bieżnika jeszcze trochę zostało, powietrze trzyma jak nowa, do końca sezonu na pewno da radę. Wbrew pozorom w Polsce bez problemu można dostać szosową/torową szytkę 650C, np. Vittoria Juniores jest dostępna w wielu sklepach on-line, można ją wyrwać poniżej 100zł; w Lublinie jest sklep w którym mają szytki Continental GP 650C w cenie 130zł.
Cena 499zł
DSC_6091s.jpg
 
 
# Sztyca Campagnolo Chorus.
Średnica 27,2mm , długość 220mm. Sztyca w bardzo dobrym stanie, wypolerowana na lusterko.
Cena 119zł
DSC_4409s.jpg
 
 
# Koronka Shimano Dura-Ace NJS 13T.
Zębatka w idealnym stanie, zęby jeszcze niedotarte, pod szeroki łańcuch 1/8”.
Cena 49zł
DSC_4434s.jpg
 
 
# Koronka torowa 14T.
Zębatka używana tydzień, czyli tyle co nic. Wykonana ze stali, dzięki drążeniom jest bardzo lekka. Pod szeroki łańcuch 1/8".
Cena 29zł
DSC_3842.JPG
 
 
# Blat torowy 48T.
Nowy, nieużywany, aluminiowy blat torowy 144BCD, pod szeroki łańcuch 1/8”. 
Cena 59zł
DSC_3840.JPG
 
 
# Blat Gipiemme 42T.
Nowy blat aluminiowy Gipiemme 144BCD, pod łańcuch 3/32” (szeroki też podejdzie).
Cena 49zł
DSC_4443s.jpg
 
 
# Blat Shimano BioPace 42T + śruby z kominami.
Blat szosowy 130BCD, pod łańcuch 3/32”. W komplecie śruby z kominami (jest kilka krótkich kominów, kilka długich).
Cena 19zł
DSC_4445s.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...