Skocz do zawartości

[kupię/sprzedam] ogłoszenia. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię ostre koło, najlepiej nowatek albo formuła albo niska miśka. Jojtech ewentualnie, ale z kontro DA. Obręcz może być z półki roadrunnera, swift arriv ostatecznie  też przejdzie, ale z bólem. Szprychy najlepiej 2.0, nie muszą być czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam

1. Mostek 3TTT THE STEM, 135 MM, 1 1/8 cala + reduktor, na kierownice 26 mm, nówka, 55 zł z wysyłką

2. Mostek 3TTT PRO CHROME CORSA 1 cal, kiera 26 mm, z rurek columbusa, nówka z pudelkiem 55 zł z wysyłką

3. Noski MKS Super NJS Approved, rozmiar M, nówka zafoliowane, 60 z wysyłką

możliwy odbiór w Krakowie, ceny odpowiednio - 5 zł

 

Zdjęcia:

http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/Galeria/2006713/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię klamki Campagnolo z serii Victory lub Super Record (nawiercane). Najchętniej razem z brązowymi gumami, ale same też będą mile widziane.

 

http://velobase.com/ViewComponent.aspx?ID=71FC07E4-7F97-4E32-8584-BC1636ED0C6F&Enum=118&AbsPos=26

http://velobase.com/ViewComponent.aspx?ID=E352F19B-4367-4571-8AF9-8F5C36384172&Enum=118&AbsPos=29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak coś piszcie na emaila szafae@interia.pl

Jestem takim hipsterem, że oprócz ostrego mam też windowsa 2000 i nie mogę napisać maila na wp.pl ani w outlook'u. Mógłbyś podać wymiar widelca od ośki piasty do otworu na hamulec? Albo po prostu czy wejdzie tam 25c?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak szybko dodam na temat czyli nie na temat, ubuntu miałem i zrobił mi straszną rzeźnie (tzn ja przy jego pomocy próbując utworzyć partycję swap (magiczne 512 mb ram) domowymi sposobami bo całe google milczy na ten temat:D) na kompie, w sumie to lapku z 2003. Lapek ten ledwo mi ciągnie operę, która de facto też nie działa na win 2000 (partyzancka wersja portable jakoś tam działa) i nie moge korzystać z maila i wielu innych. A po wbiciu w terminalu sudo get apt update po godzince wyciągnąłem po prostu kabel z gniazdka :P tak więc po raz drugi próbowałem przejść na ubuntu - xubuntu ale nieda rady nawet tego skonfigurować bo jest takie zasobożerne. 

 

Żeby też nie było tak nie na temat, jeżeli ktoś ma sztycę czarną koło 26 mm, tylko taką dość długą >20cm bez przesunięcia jarzma to z chęcią łyknę. Nie mówiąc już o aluminiowej ramce 54 cm, jeżeli by miała poziome haki to już w ogóle max. Chociaż pewnie taniej, szybciej i lepiej brać te z mielca nad czym się zastanawiam ostanio. Budżet  w sumie bym miał więc jak ktoś coś ma w zanadrzu piwnicy tudzież pokoju to można pisać na PW lub maila: cwiertnia_j małpa wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam:

korbę Campagnolo Super Record Pista - 170mm - 144BCD - 450 zł

stery Suntour - 50 zł

komplet kół Campagnolo Atlanta - przód na piaście Shimano 600, tył na Miche Primato - tylko dla baaardzo chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam:

 


Rama: ORŁOWSKI 56 lo-pro rurki Dedacciai


WAGA ROWERU 8,5kg
Rama: ORŁOWSKI 56 lo-pro rurki Dedacciai (lakier w bardzo dobrym stanie, kilka niewielkich uszkodzeń wynikających z jej eksploatacji)
Koła: obręcze Mavic Ma40(bardzo dobry stan), nowe szprychy, piasta tył flip-flop, piasta przód Millard
Korba: Shimano 600 (polerowana), blat 46z
Łańcuch: Shimano (Nowy)
Mostek: Sake
Suport: gwint włoski Shimano 107
Sztyca: NN 27,2 długa ok 35-40cm (polerowana)
Zacisk: Tranz X Component
Siodło: Selle Royal Dolphin (obicie jedynie skórą)
Pedały: Dartmoor Cookie Czarne (Nowe)
Paski: Fixed Fabric Czarne (Nowe)
Opony: CST General Style 25-622

Cena: 1800

 

dsc06517hf.jpg

 

 

 

Rama Milanetti czerowny metalic rurki Biemmezeta  

pozioma 58cc, podsiodłowa 60
Naklejki Milanetti w kolorze złotym wkrótce pojawią się na ramie
Mostek 3ttt Mod. 2 (64 degree Pista) 
 Kierownica Deda Velocita (brązowa owijka z królika)
Stery Campagnolo 4041, Super Record 
Widelec Biemmezeta chrom 
Sztyca nn lustro
Siodło Selle Italia San Marco Corsaire (nowe czarne obicie) 
Zacisk Giepiemme 
Korba Miche, Nuovo Record (polerka) 
Blat Gebhardt 144 46z (Nowa)
Łańcuch KMC Pedały Dartmoor Cookie czarne (Nowe)
Strapy Fixed Fabric czarna skóra(Nowe)
Koło przód na obręczy Mavic cxp12 (lustro), srebrne szprychy
Koło tył na obręczy HH+SON FF, czarne szprychy i nyple(Nowe)
Piasta tył: Czerowna anoda Novatec (Nowa) 
Suport Shimano gwint włoski 107mm (Nowy)

Cena: 3000

dsc06390da.jpg

 

Do negocjacji pw.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że forum ostrokołowe, ale może ktoś robi renowację starego polskiego roweru i mu się akurat przydadzą



 

kontakt i ceny podane w aukcjach, więc nie będę się powtarzał, zdjęcia też tam.

Zapraszam do licytacji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...