Skocz do zawartości

[kupię/sprzedam] ogłoszenia. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

http://imageshack.us/g/1/10070922/ kółka na sprzedaż. Sprawne zdjęte z roweru dwa dni temu. Opony jeszcze spokojnie pośmigają. Przód 75, tył 85zl, komplet 150 + wysyłka. Waga przodu jakieś 1210 gram z zaciskiem. Nie znam firmy przedniej obręczy ale to jakieś 15mm, całkiem spoko + piasta exage + schwalbe ultremo r1 23c z dętką, tył alesa 910 + altenburger na maszynie+ cieniowane szprychy (grubsze przy piaście) + kaseta shimano 7rz+ schwalbe utremo r1 (waga około 1700/800 gram). Koła świeżo po serwisie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałby ktoś sztycę Nitto Jaguar SP 72, długość 21 cm, na rozmiar 27,2 mm i rozstaw 44mm. Wersja limitowana, stempelek NJS, nówka, nigdy nie używana?

$T2eC16RHJGoE9nuQfSeyBRRZ!6siUw~~60_12.JPG

 

Jak się nie sprzeda, to będzie do wyjęcia sztyca Shimano 600 Aero.

 

Ceny: 290/120.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no problemo ;)

Bikepark daje radę mają dużo rzeczy i pogadać z nimi przyjemnie jak już się przyjdzie do sklepu bo zawsze chętnie doradzą co dla takiego nieogara jak ja w temacie jest idealną opcją :D

...wiem wiem, potwierdzam! :)

Jakoś zapomniałem o nich przy poszukiwaniu tej koronki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowatekowe wytrzymują mi jakieś 2,5k km, przy mojej wadze i małym blacie z przodu, i nie trzeba adaptera, tylko podkładkę od kasety. Koszt całkowity: 18 zł w wiadomym sklepie.

Zestawu Miche (piasta/adapter/koronka) używam ponad 2 lata. Koronka średnio daje radę 2 razy tyle co u Ciebie (ponad 5k), wagę mam chyba podobną do Twojej :) więc koszta są zbliżone, teraz tylko chcę wymienić koronkę, a adapter mam tak dokręcony, że nie wiem czy da się to jeszcze kiedyś ruszyć ;-)

A swoją drogą to ...w tych pozbikeowych koronkach nie ma chyba 17z, a nie chcę rezygnować z mojego ulubionego przełożenia 48x17 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...