Skocz do zawartości

[kupię/sprzedam] ogłoszenia. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Jest mnostwo rzeczy zaprojektowanych by dzialaly ale nie zawsze dzialaja jak powinny..

 

Chodzi mi o to czy zabek nie strzepi sie za szybko i czy ladnie lapie kontre, oraz o to czy nie jest to klucz jednorazowego uzytku??

 

Ale skoro jest tak dobry jak mowisz to z checia bym sobie sprawil takowego:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/g/1/10068035/ wszystko ze zdjęć na sprzedaż. Myślę że może ktoś tutaj potrzebowałbym klamek/hamulców/korb/widelca albo kierownicy z mostkiem lub cały headset. Biała farba na widelcu przez to że poprzedni właściciel go tak zakonserwował gdy leżał w piwni. Wszystko sprawne jak coś to pw. Dzisiaj rozłożyłem rower.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

 

To mój pierwszy post na forum, bo dopiero od tego roku jeżdżę na single speedzie, więc chciałem się przy okazji przywitać :)

 

ale do rzeczy - chciałbym sobie kupić taką klameczkę pod bycze rogi -

 

http://flybike.pl/index.php?p215,tektro-rx-4-1-dzwignie-hamulca-czasowe-szosowe-czarne-171g

 

Problem jest tylko taki, że nie potrzebuję dwóch, i nie chcę też wydać prawie stówy na to. Więc pytanie do szanownych forumowiczów - ktoś by chciał kupić ze mną komplet i się podzielić kosztem i sprzętem? Od razu dodam, że mi nie robi różnicy czy prawa, czy lewa dla mnie...z resztą nawet nie wiem czy tutaj ma znaczenie która prawa a która lewa?

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kupuję lada dzień dwie takie klamki, Warszawa, to np wysyłka taniej, albo może są od ręki gdzieś tam koło bielańskiego lasu... Jest chyba tańsza oferta od Flybiku gdzieś na aukcjach, możemy zamówić razem, przynajmniej paczka będzie na pół. Na trzy chyba się nie zdecyduję :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, no koszt paczki to zawsze cos, jednak nabardziej zależy mi na odstąpieniu towaru :) dzięki za info niemniej jednak, daj znać jak znajdziesz gdzieś w Wawie te klamy. Dzisiaj będę w biker studio to podpytam, dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/g/1/10069912/ wszystko co w albumie na sprzedaż. Wszystko co w albumie na sprzedaż. Pedały+strapy 40zł, wideł 110, mostek+kiera+owijka+redukcja mostka na 1cal 75zł, klamki 35zł, przerzutka przód 40zł, tył 15zł (6rz. sprawna), korby 170mm stan ideolo 95zł z blatami, sztyca 27.2mm + siodło 50zł, manetki 15zł. Pozderki! kontakt pw lub hablababla15@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę fajnego szpeja na sprzedaż, ale nie zobaczycie zdjęć, bo mi syn z aparatu zrobił łódź podwodną. Niemniej, jak ktoś będzie chciał mocno, to zrobię komórką.

Zamiast fotek mam moją forumową reputację - sprzedałem tutaj kilka ram i jeszcze nikt nie narzekał. Więc jak piszę, że towar jest mint, to jest mint i koniec.

Oto, co mam w ofercie:

Klamki szosowe 105 z czarnymi gumami, mechanicznie sprawne, mało jeżdżone, na samych lkamkach trochę rysek od frontu.

Dwa blaty 130, ale biopace, seria miedziana, duża zębatka bardziej zuzyta, ale pociągnie jeszcze, mała prawie nówka.

Spd pd-a525 bez luzów, farba lekko w środku odarta, mało jeżdżone, fajne.

Dwa szybkozamykacze shimano szosowe, ze srebrnymi nakrętkami, wersja z tworzywa. Świeże, nie porysowane.

Przednią sh600 mk1 z 1986 roku, mało używana.

Tylnią sh600 indeksowaną SIS, też z 1986.

Manetki do tej serii, przykręcone do takiego śmiesznego kątowniczka,umożliwiającego przykręcenie manetek do ramy śrubą. Oczywiście do piwotów też można przykręcić jak się ma,

W grę wchodzi zamiana na jakiś zdrowy, okrągły blat 130 bcd pod wąski łańcuch albo na klamki przełajowe albo na bycze z dużym dropem albo na szytkę.

Jak wydębię od kogoś aparat, to wrzucę foto, ale nie ukrywam, że teraz mam ważniejsze sprawy na głowie.

Buziaki i czekam na maile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papista:

Poproszę linka do udawanych zdjęć ( z gogla) klamki, manetki, przerzutki ( hak czy obejma?), Składam komfortowe TT na niebieskim Romecie Super

Za sprawą forum: w czerni :) będą czarne korby, czarne hamulce, czarny kolorem wiodącym, ... ale to 600 grej też jest ładne, zamiast klamek TT tektro szarsze 600 też do rozważenia... Manetki jaki skok? 7s? Gumy chwytów czarne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...