Skocz do zawartości

[kupię/sprzedam] ogłoszenia. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

myslalem o 1500 ale sporo gratow daje do tego

nowa sztyca pedaly lancuch rama widelec

stery jak nowe dwa

dwa siodla

druga sztyca gratis

riser i jaskolka takze

ale wiadomo zawsze sie mozna jakos dogadac

 

zalezy mi na sprzedazy poniewaz mam powazne problemy z kregoslupek ktore wykluczaja jakiekolwiek uprawianie sportu. Szczegóły na priv. Cena jaka mnie interesuje to ~1500

481203_501577309901178_1916275916_n.jpg

 

rama jak i widelec mają przejechane może jakie 200km, suport z 40km

 

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=483240155036520&set=a.210467378980467.68286.117074264986446&type=1&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na sprzedaż czasowa rama o geo lo pro zrobiona przez p. Kondeja. Rura posiodłowa c-c 58,5cm, rura górna c-c 58,5cm.

Rama posiada pionowe haki (bez problemów rozwiązałem to półogniwem), posiada otwory w ramie na przewód hamulca. Nie mam oryginalnego widelca latego dorzucam w gratisie ten alu ze zdjęć. Rama ma słaby lakier (podejrzewam że poprzedni właściciel próbował samodzielnie ją pomalować. Na życzenie mogę ją wypiaskować przed wysyłką. Stery shimano 105 w komplecie.

kontakt gg. 4443051. Cena 650 + wysyłka jakies 25zł

001.jpg

002.jpg

003.jpg

004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam ręcznie wykonane chwyty ze skóry naturalnej, długość ok. 14cm, ciemny brąz, na standardowej grubości kierownice, w komplecie mocny sznureczek do samodzielnego zasznurowania :)

55 zł z wysyłką priorytetem już w cenie. Więcej info w moim temacie http://www.forumrowerowe.org/topic/130899-reinkarnacja-druga-mlodosc-kolarki-romet/

 

po003.jpg

 

po001f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owijki: długość całkowita 220cm, długość podkładu silikonowego 200cm, szerokość 3cm, grubość 3mm, cieniowana, układa sie płasko, jest bardzo miękka/mięsista ale bez uczucia gąbki, nie jest ona klejona poprzecznie jak ma miejsce w brooksie i nie porwie się

 

pierwsze 5 sztuk 150,- z wysyłka (możliwe inne kolory w preorderze)

 

dsc01097ny.jpg

 

dsc01100cw.jpg

 

 

 

 

 

 

dsc01119uh.jpg

 

Klucz do kontry, bacik - Ostre kolo (3096872102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechętnie, ale zmuszony jestem do pozbycia się kilku gratów.

SPRZEDAM:

  • blat GEBHARDT 48t, 130 BCD, używany - 70 pln -
  • korba Shimano Dura Ace 7410 - 130pln -
  • korba PROWHEEL MIGHTY 165mm, NOWA! ta co na Allegro - 90pln -
  • śruby STRONGLIGHT do przykręcenia pojedynczego blatu, używane, 5szt. - 20pln -
  • śruby SHIMANO (z korby Dura Ace) stand BDB, 5szt, używane - 20pln -
  • suport SHIMANO, nowy BB-UN26, 110mm, NOWY! idealny do korby PROWHEEL- 20pln - (koszt w sklepie 35pln)
  • suport TECORA, nowy, 107mm, BSA, idealny do korby Dura Ace którą sprzedaję powyżej - 35pln - (koszt w sklepie 55-60pln)

Koszt wysyłki to 6-13pln. Nie wysyłam za pobraniem. Wszystko można odebrać i obejrzeć osobiście (Poznań).

Na wszelkie pytania odpowiem na PRIV. Pisać! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM:

  • blat GEBHARDT 48t, 130 BCD, używany - 70 pln -
  • korba Shimano Dura Ace 7410 - 130pln -
  • korba PROWHEEL MIGHTY 165mm, NOWA! ta co na Allegro - 90pln -
  • śruby STRONGLIGHT do przykręcenia pojedynczego blatu, używane, 5szt. - 20pln -
  • śruby SHIMANO (z korby Dura Ace) stand BDB, 5szt, używane - 20pln -
  • suport SHIMANO, nowy BB-UN26, 110mm, NOWY! idealny do korby PROWHEEL- 20pln - (koszt w sklepie 35pln)
  • suport TECORA, nowy, 107mm, BSA, idealny do korby Dura Ace którą sprzedaję powyżej - 35pln - (koszt w sklepie 55-60pln)

 

śruby STRONGLIGHT nieaktualne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam dwa komplety kół:

 

1. Piękne bardzo lekkie koła w klasycznym stylu.

 

dsc1177el.jpg

zdjęcia: ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

 

Piasta tył miche pista

Piasta przód campagnolo record

Szprychy sapim laser

Nyple sapim

Obręcz tył mavic gp4

Obręcz przód ambrosio montreal durex

Szytki continental sprinter

 

Naprawdę bardzo, bardzo lekki zestaw. Szytki po 250g, obręcze 400g, jedne z najlżejszych cieniowanych szprych na rynku. Po przejściu na ten zestaw z kół na obręczach 30mm pod oponę jest odczuwalna ogromna różnica, koła same się kręcą.

Koła nie tylko do oglądania, ale naprawdę do jeżdżenia, na tych kołach i szytkach w tamtym roku zdarzało mi się przejeżdżać odcinki ponad 100km dziennie.

 

Szytki nie są nowe, bieżnik był już popękany od starości zanim je założyłem. Normalnie trzymają powietrze i można bez stresu, spokojnie nabijać na nich kilometry

 

Cena 500zł (za te pieniądze nie ma szans złożyć lżejszych, ładniejszych kół. Same markowe komponenty z wysokich półek)

 

 

2. Konkretne koła do katowania w mieście.

 

Piasty miche pista, wczesne rzadko spotykane wydanie.

Takie jak te NOS Miche Primato track hubs 28h - FOR SALE | Flickr - Photo Sharing! tylko na 36 szprych.

Obręcze mavic cxp22

Takie jak te MAVIC CXP 22 FRANCUSKIE SZOSOWE OBRĘCZE PROMOCJ (3094377277) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zębatka dura-ace track 14t

 

Idealne do kurierki. Najlepsze połączenie wytrzymałości i niskiej masy = mega funkcjonalne koła do wszystkiego.

 

Koła złożone na sprawdzonych częściach z najwyższych półek. W świetnym stanie, mało używane przez poprzedniego właściciela.

Koła z czarnymi obręczami, ze srebrnym rantem pod hamulec. Istnieje możliwość pomalowania rantów bardzo mocnym czarnym tuszem grog, żeby całe obręcze były czarne, a naklejki mavica zostawione.

 

Cena 500zł

 

Zainteresowanych proszę o pisanie na priv lub na marianfixed@gmail.com

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na sprzedaż czasowa rama o geo lo pro zrobiona przez p. Kondeja. Rura posiodłowa c-c 58,5cm, rura górna c-c 58,5cm.

Rama posiada pionowe haki (bez problemów rozwiązałem to półogniwem), posiada otwory w ramie na przewód hamulca. Nie mam oryginalnego widelca latego dorzucam w gratisie ten alu ze zdjęć. Rama ma słaby lakier (podejrzewam że poprzedni właściciel próbował samodzielnie ją pomalować. Na życzenie mogę ją wypiaskować przed wysyłką. Stery shimano 105 w komplecie.

kontakt gg. 4443051.

001.jpg

 

 

 

 

Cena to 600 zł z wysyłką. Zamiast tego widelca mogę dać prosty szosowy pod koło 26 (pod taki była tworzona rama)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...