Skocz do zawartości

[gripy] szukam konkretnych


maćq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

problem jest następujący, próbuje znaleźć sobie konkretne gripy. Opiszę Wam jak wyglądają, może ktoś gdzieś takie znajdzie i da cynk, albo kupi i wystawi na allegro etc.

Czarne :) Materiał to chyba guma, ale jakas taka miekka i nie lepi się. Chwyty mają niby profil anatomiczny ale na całej długości chwytu. Tz w przekroju poprzecznym mają ksztłt łezki i przekrój tan jest STAŁY na całej dlugości. Nie ma zadnych miejscowych zgrubień. Gripy te nie mają żadnych korków. Ich długość wynosi 14cm jeśli dobrze pamietam.

Mój kumpel wykupił ze sklepu ostatnie 2 sztuki :) Skubaniec dał za nie chyba 12zł :) Zwiedziłem w Warszawie 6-7 sklepów i nigdzie nie było nawet podobnych :) Aha firma to chyba ERGO-GRIP czy cos podobnego

 

pozdrówko poszukujące

 

kurcze nie moge zedytować więc piszę 2 posta. Zadzwoniełem do kumpla i podał mi firmę: PROGRIP. www.progrip.com Na stronce odnalazłem ten model '776' tylko ze ja czarnych szukam... Wie ktoś gdzie można znaleźć takie gripy? HELP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...