Skocz do zawartości

[łódzkie] miejsca warte zobaczenia


elcidx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Na pewno miejscowość Nagawki koło Łodzi są warte odwiedzenia. Jest tam taki skansen kultury łódzkiej, ciekawe miejsce jak na weekend, przytulne oryginalne domki do spania, pyszne jedzenie i można wybrać się z dzieckiem bo otworzyli niedawno Dolinę Skrzatów, jest kilka wspaniałych ekspozycji i przyjemnie się słucha o skrzatach i skrzacich obyczajach, można uwierzyć że to wszystko dzieje się naprawdę! Dzieci były w niebo wzięte (wiem po swoich i znajomych;)) Polecam znaleźć ich na facebooku! W okolicy jest kilka takich punktów, więc weekendowy wypad na rowery - jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kiedyś miałem przymus odbywania regularnych podroży do łodzi i siłą rzeczy coś zobaczyłem ;-) Polecam Łagiewniki i Arturowek. Przyjemne lasy i ciekawe sciezki. Nie wiem jak i skąd, ale w tamtych rejonach powyrastały całkiem konkretne pagórki.. Jak ktoś się postara to nawet adrenalinka może skapnać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd, że Łódź leży na, jak kto zwał, Wzniesieniach Łódzkich/Wyżynie Łódzkiej/Wysoczyźnie Łódzkiej/Garbie Łódzkim:)

 

Inna sprawa co to znaczy 'coś ciekawego do obejrzenia'. Architektura, obiekty przyrodnicze itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...