Skocz do zawartości

[oświetlenie] MacTronic i Power Beam


BONUS

Rekomendowane odpowiedzi

To nie patrz na innych tylko na stronę producenta! Bo tam jest najpewniejsze info o ich produkcie.

 

Zauważ ze szyscy za wyjątkiem producenta i jednego gościa z aukcji piszą o zasilaniu 4xAAA, nawet w tej hurtowni jest opis INNY jak na sytonach producenta: http://www.baltrade.pl/bn/?o=shpp&i=1807 WSZYSCY się mylą?

 

 

 

 

To nie patrz na innych tylko na stronę producenta! Bo tam jest najpewniejsze info o ich produkcie.

 

Od jednego ze sprzedawców dostałem takie zapewnienie: "Hmmm................ popełnili błąd ta lampka jest na małe paluszki 4 sztuki a najlepiej małe aku. wtedy nie trzeba wydawac na bateryjki .................gdyby była na duże R6 to była by znacznie wieksza"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ta lampkę Mactronica z allegro od jednego gościa, jakby nie było na niej jest też napisane Power Beam czyli to model lampki a Mactronic to firma, tak mi się zdaje. A sama lampka jest zasilna 4 x mała bateria czyli AAA :) Bo jakby nie było to 4 duże baterie tam nie wejdą do niej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ta lampkę Mactronica z allegro od jednego gościa, jakby nie było na niej jest też napisane Power Beam czyli to model lampki a Mactronic to firma, tak mi się zdaje. A sama lampka jest zasilna 4 x mała bateria czyli AAA :) Bo jakby nie było to 4 duże baterie tam nie wejdą do niej :)

 

I nadaje się to do oświetlania drogi w ciemnościach czy nie bardzo? Czy przeszkadza mocno skupiona wiązka światła? Czy nie powinna świecić szerzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tu jest tak że ta wiązka taka choćby nie skupiona..każda dioda świeci swoim światłem. Czyli góra,pod koła, lewo, prawo i jedna prosto. Czy w innych modelach tak jest to nie wiem, może to własnie w tym jest ta różnica ..hmmm ...

 

A jak dasz dobre baterie lub akumulatorki to lampka świeci dobrze i mi wystarcza ale to zależy jakie kto ma wymagania co do ośwelenia drogi :)

 

A jak coś to ja brałem lampkę od tego gościa, i posiadam zestaw przód 5led, tył 5 led, a jęzeli ciebie interesuje tylna lampka własnie to 5 led z tyłu jest fajna bo jasno świeci, posiada diody boczne oraz ma różne możwliości świecenia i długo świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampka jest na baterie AAA jestem tego pewien w 100%. Tak się składa, że kupiłem tą lampkę za 22 zeta jakieś dwa tygodnie temu, ta lampka to podróba Mactronica i świeci super. Mactronic robi te lampki tez z logo Authora i te posiadają funkcje dwóch intensywności światła. Moja lampka takiej funkcji nie posiada, ale właściwie, po co ona komu, chyba dla szpanu. Jako światło pozycyjne spełnia swoją funkcje idealnie, ale z oświetlaniem drogi jest już troszkę gorzej. W totalnych ciemnościach da się jechać, ale nie szybciej niż 25 km/h. Jeśli planujesz dużo jeździć po lesie to jej nie polecam, lepiej kupić coś na normalnych żarówkach, ale wtedy bateria starcza na 2 godziny, a nie na 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oświetlaniem drogi jest już troszkę gorzej. W totalnych ciemnościach da się jechać, ale nie szybciej niż 25 km/h. Jeśli planujesz dużo jeździć po lesie to jej nie polecam, lepiej kupić coś na normalnych żarówkach, ale wtedy bateria starcza na 2 godziny, a nie na 20.

 

Chyba, zeby miec jakis halogen, a w sakwie maly akumulator, jaki mozna kupic na allegro... Kolega ma cos podobnego, wprawdzie uzywa tego na "bunkrach", ale ladnie to daje, mala lampka 20W, swieci swiatlem rozproszonym, ale na calkiem dobra odleglosc i do tego maly akumulator. Jak ktos sie zna to mozna pokombinowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kumplem zakupilem po 2 lampki (z tych podrob z allegro). Pierwsze wrazenie bylo super, 2 lampki dawaly zaskakujaco duzo swiatla co zadawalalo nas calkowicie. Przez pierwsze 5 miniut, kidy to kolesia lampka zaczela sie wylanczac a z mojej wypadl ten suwak z magnesem co wlancza lampke. Te 2 sztuki odeslalem niby na gwarancje, po powrocie z gwarancji jedna z nich nie swiecila wogole druga wylanczala sie (gosc z allegro zapewnial mnie ze u niego swiecily przez 2 godziny) tak wiec z 4 lampek swieca 2. CALKOWICIE NIE POLECAM. Pamietajcie "chytry dwa razy traci" . Lampki siwca calkiem dobrze, jesli wogole siwca, ale nie spadziewajcie sie ze poswieca zbyt dlugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kumplem zakupilem po 2 lampki (z tych podrob z allegro). Pierwsze wrazenie bylo super, 2 lampki dawaly zaskakujaco duzo swiatla co zadawalalo nas calkowicie. Przez pierwsze 5 miniut, kidy to kolesia lampka zaczela sie wylanczac a z mojej wypadl ten suwak z magnesem co wlancza lampke. Te 2 sztuki odeslalem niby na gwarancje, po powrocie z gwarancji jedna z nich nie swiecila wogole druga wylanczala sie (gosc z allegro zapewnial mnie ze u niego swiecily przez 2 godziny) tak wiec z 4 lampek swieca 2. CALKOWICIE NIE POLECAM. Pamietajcie "chytry dwa razy traci" . Lampki siwca calkiem dobrze, jesli wogole siwca, ale nie spadziewajcie sie ze poswieca zbyt dlugo.

 

Czy mówisz o takiej lampce i o tym sprzedawcy: http://www.allegro.pl/item97410335_super_l...beam_5_led.html ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja też taką kupiłem na allegro za 22zł (4xAAA) jakiś miesiąc temu. Wszystko ładnie działa i z ilością światła też ok, ale jedno mnie wkur.......itp. Niechodzi na akumulatorach. Kupiłem nówki Pentagramy 850 i nic. Nawet przy takiej kombinacji 3 baterie + 1 aku już niedziabie. Pozatym OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja też taką kupiłem na allegro za 22zł (4xAAA) jakiś miesiąc temu. Wszystko ładnie działa i z ilością światła też ok, ale jedno mnie wkur.......itp. Niechodzi na akumulatorach. Kupiłem nówki Pentagramy 850 i nic. Nawet przy takiej kombinacji 3 baterie + 1 aku już niedziabie. Pozatym OK.

 

a naładowałeś te akumulatorki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz. Pewnie że naładowałem. Standardowo nowe już są naładowane, ale i tak je naładowałem.

 

To raczej świadczy o wadzie akumulatorków. Ja się wyleczyłem z różnych dziwnych firm, np. Forever, które moze i trzymają nieźle, ale ZUPEŁNIE nie trzymają norm wymiarowych - mają za małe bieguny dodatnie i przez to nie pasują do mini halogena kateyea, zabawki dziecka i kilku innych urządzeń, gdzie np. Energizer chodzi wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no i przepłaciłem :) ale za 14 zeta to bym brał hurtowo. Nie ma się, co zastanawiać za taka cenę to na pewno łatwo nic nie znajdziecie no chyba, że macie znajomości w hurtowniach :P Takiej długie listy kupujących to chyba jeszcze nie widziałem:P . Facet nie mam żadnych negatywów no poza jednym, ale to kopertka, więc się nie liczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bym sobie zakupił... Ale czytałem tu troche o podróbkach... zapewne ta też do nich nalezy... czy warta jest tych 14zł.... Widac cokolwiek jak sie jedzie w nocy.. czy tylko świeci sie bo świeci???

 

 

O kant du... sa te lampki. Swiecą całkiem, całkiem, ale jakość wykonania jast taka, ze tylko na śmietnik się nadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...