Skocz do zawartości

[Samochód] Dla rowerowo - terenowej pary z psem


pilon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam forda i musze przyznać ze ile dziada mam nie zepsuł sie ani razu a i w rowie lezał, poibjany był etc

 

Też mam Forda... Tzn mam ją... Bo to jest ona... Fiesta MK IV (1996). Czasami ma swoje humory z obrotami, ale jak jej coś nie pasuje, to walę młotkiem w tylne prawe koło i jedzie dalej, w przeciwieństwie do nowoczesnych aut, które na desce rozdzielczej wyświetlają gigantyczny napis "Check engine", stają w polu i każą czekać na serwis, który przyjedzie i skasuje błąd w komputerze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Problem polega na tym, że marki, które kiedyś uchodziły za bezawaryjne i bezproblemowe popsuły się. VW nie jest już ten sam kiedyś... Podobnie Mercedes, który robił kiedyś milion km bez remontu silnika, boryka się z różnymi problemami...

Przecież w rowerach jest to samo.

Legendarna bezawaryjność VW czy mercedesa kosztuje a klient nie trawi ceny więc gorsze materiały, mniej trwałe części itd. Epoka pełnoletnich mercedesów się kończy, serwisy i salony też chcą żyć. To nie marki kiedyś uznawane za kiepskie się dźwignęły, to szpica peletonu wyrównała do średniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja tourana bym Ci odradził,ze względów na gabaryty,ok-dwa rowery Ci się zmieszczą...ale co z psem?na pewno się nie zmieści,tym bardziej w klatce;touran jest krótkim autem,klamoty typu namiot,butla na pewno by się pomieściły;co do rowerów-dwa ok ale niezbyt duże,jeżeli chodzi o eksploatacje to jak najbardziej na tak(silnik dieslowski,105km),piszę to z własnego doświadczenia;

moja propozycja to vw caddy:

http://moto.allegro.pl/volkswagen-caddy-life-piekny-navi-tempomat-i2733919161.html

sądze, że tego typu auto ma sporo zalet:pakowne,uniwersalne,dobry stosunek ceny do rocznika i wyposażenia,

życzę pomyślnych zakupów,

pzdr Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...