Skocz do zawartości

[rower]Radon Bikes kolekcja 2013


Teodoryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem że z pytaniem nie będę oryginalny ale dla świetnego spokoju chce je zadać. Mam zamiar kupić radona ZR Race 29er 6.0 SRAM, napaliłem się na niego strasznie, jednak że nie mam możliwości przymiarki a jest to mój pierwszy rower na takich kołach a drugi od komunii pytanie brzmi: jaką wielkość ramy powinienem wybrać jeśli chodzi o ten model, skoro mam 187cm w porywach 188cm a od ziemi do krocza jeśli to ważne mam z 88cm w porywach do 89. Proszę o odpowiedź, pozdrawiam i dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

korzystając z wczorajszej okazji na Radona, zakupiłem dla żony Radon ZR Race 6.0 26" za 849 juro z 999, czytjąc forum i stronkę Radona odnośnie doboru ram, postanowiliśmy że weźmiemy 16" (kobieta, 171cm, 82 cm noga) ze względu na pośpiech, promocję zauważyliśmy około godziny 22, ciągle nurtuje mnie myśl, czy rower nie będzie za mały. Proszę o refleksje. Dla siebie mam zamiar też wziąć Radona tyle, że Zr Race 6.0 29" i przy wzroście 182cm i nodze 84cm waham się pomiędzy 18 a 20". Proszę o podpowiedzi w tych 2 sprawach. Pzdr

Edytowane przez Turas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    Rock Shox Reba

 

Gabelschaft: 1 1/8“, 1.5“ tapered, 265mm Länge

 

Takie cus powinno pasowac KCNC Kudos-Q1 Steuersatz - BIKE-COMPONENTS.DE

 

Te które podałeś są pod główkę 44mm, natomiast te niby są pod główkę 1.5" i taperowaną sterówkę : http://www.ebay.de/itm/BRAVE-FAT-MONSTER-STEUERSATZ-1-5-1-1-8-TAPERED-/121013764602?pt=Sport_Radsport_Fahrradteile&hash=item1c2cfb81fa

Edytowane przez Rulez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rade, wezmę tego 20".

W jaki sposób płaciliście za swoje rowery? Zrobić to paypalem czy istnieje opcja przy odbiorze :) ?

 

Jak masz w banku konto walutowe w euro, to można zrobić przelew do BD - twój bank pobierze opłatę za przelew zagraniczny (kilka dyszek zl). Z konta złotowego najczęściej też można zrobić przelew za granicę, ale oprócz w/w opłaty bank sprzeda ci euro po bardzo niekorzystnym dla ciebie kursie, i to jest ta mniej korzystna opcja.

Do PL opcja płatne przy odbiorze nie istnieje, można wewnątrz Niemiec.

A tak BTW, to jest dziś promo na team 7, ale w wersji 26, może się ktoś skusi ;)

Radon ZR Team 7.0

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...