Skocz do zawartości

[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł


PoleK

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to ma być na dzień czy na noc?

Jako zapasową, sygnalizacyjną, żeby mnie było widać jak podstawowa lampka padnie mam taki komplet na baterię CR chyba za 20 zł ze sklepu typu Brico Marche (na Allegro są po 10 zł):

Zestaw-lamp-rowerowych-MacTronic-FBS0061-WHEELS.thumb.jpeg.b8ec5b0bbee54f9fa22a75df026e0219.jpeg

A oprócz tego, jak jadę trochę dalej i potrzebuję awaryjnie jakiegoś światła zapasowego albo jak jeżdżę po mieście i nie potrzebuję 1000 lm, to mam coś takiego na aku (też z Allegro ale są i na Ali):

Screenshot_2024-08-30-21-37-58-085_pl.allegro-edit.thumb.jpg.8dff4bea95110a1819d941aed4eabb5c.jpg

https://allegro.pl/oferta/lampka-rowerowa-przednia-biala-swiatlo-oswietlenie-do-roweru-300-lm-uchwyt-15457247734

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną to bardziej awaryjnie jako sygnalizacyjna, ale też myślę o jesiennej szarudze. Więc fajnie coś troszkę lepszego niż te marketowe za parę złotych ;) tak to mam ghosta 650, ale jeszcze nie ta pora roku aby zacząć używać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Greg1 Dzięki, ale mi właśnie chodzi o coś małego, tego typu jak wrzuciłeś z bricomarche ;) No i chyba na tego typu będę musiał postawić chwilowo. Wkładkę mam w bibsach już dość mocno ubitą, ale myślałem że jeszcze miesiąc/dwa dam radę i jesienią zapoluje na jakieś promki, ale doopa. Dosłownie, obtarta po weekendowej wycieczce, a to tylko 90km 😕 Tak więc parę stówek zaraz pójdzie na "rower", więc lampkę sygnalizacyjną kupię w jakimś action czy innej biedrze, lub założę główne światło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam  jestem laikiem i szukam  zestawu p/t   jazda głównie po mieście czasem poza  rzadko po zmroku  , w chwili zakupu na rowerze były lampki cateye  założone przy błotniku i na rurce siodełka  ale umarły śmiercią naturalną (przegnite ścieżki i styki)   teraz do roweru dołożyłem  bagażnik   i zastanawiam się nad  czymś co by mogło w miarę dobrze  świecić ale nie oślepiać . Przeczytałem parę postów i raczej skłaniam się   do   lampek na   baterie(aku dość szybko pada) co możecie polecić ?

osobiście myślałem nad takim zestawem

https://allegro.pl/oferta/mocna-lampka-rowerowa-x-light-na-bagaznik-xc-986a-12647176787?navCategoryId=323763

https://allegro.pl/oferta/lampka-przod-x-light-xc-104a-3led-na-baterie-aaa-12354648947?navCategoryId=323762

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...