Skocz do zawartości

[programy] geometria roweru, budowa kół


Rekomendowane odpowiedzi

Serwus Panie i Panowie,

 

Poszukuję jakiegoś programu do którego mógłbym wprowadzić wymiary m.in.: ramy, kół, amortyzatora, mostka a wynik podpowiedziałby mi jaka będzie geometria roweru...najlepiej żeby nie był to CAD, tylko coś darmowego, może jest jakiś arkusz Excel'a czy inne tałatajstwo które spełnia powyższe wymagania?

Poszukuję też programu, kalkulatora do budowy kół który działa "w drugą stronę" - mianowicie mam kilka pudeł szprych o różnych długościach i kombinuję w co je zapleść! Ewentualnie mogę założyć wątek [szprychy] długość x, y, z - w co zapleść w forum dotyczącym budowy kół, ale postanowiłem zacząć tutaj...

 

Wszelka pomoc spowoduje moją radość ogromną, przyśpieszenie w budowie roweru i wystawienie plusa ;):)

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, panSocjolog! Co prawda nie widzę tam opcji "full-suspension", ale jestem w stadium larwalnym jeśli o programik chodzi i może w końcu się wykluje taka możliwość, poza tym teraz to się zacznie...masz plusa tak szybko jaktylko przywrócą tę opcję na Forum...

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...