Skocz do zawartości

[Pomoc w zakupie] Ostre koło na ramie PEUGEOT 52


szeferro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, rozglądam się za ostrym kołem i znalazłem takie oto cudo na allegro, jestem nowy w tym nowy i ma to być móje pierwsze OK

Moje pytania są następujące:

- Czy po założeniu prostej kiery da rade robić barspiny?

- Czy rozmiar ramy jest ok jeśli mam 180 cm

- Czy rower jest wart swojej ceny

- No i jakie to przełożenie czy nie za ciężkie na początek

Serdecznie dziękuje i przepraszam jak coś pokićkałem.

 

Zapomniałem o linku, sorry

 

http://allegro.pl/ostre-kolo-peugeot-52-cm-na-flip-flopie-nowy-wawa-i2553648516.html#tabsAnchor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeżdżę na ostrym, nie siedzę w temacie ostrych ale z tego co na forum tu wyczytałem to ostrego nie opłaca się kupować. Najlepiej składać samodzielnie, rower wtedy nabiera osobistego charkateru plus jest idealnie taki jaki chciałeś.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydawaj na to pieniędzy, za połowę ceny sam takiego złożysz, na dobrej ramce jak uriwesz coś na allegro

Jak chcesz się bawić w triczenie to nie kupuj takich ram, tylko zniszczysz

 

 

Okej, przepraszam za spam i dziękuje. Składanie ostrego przez rok mnie raczej nie bawi/cieszy chciałem sprobować czegoś nowego może w przyszłości wymieniałbym części na coś innego, a z ramami na allegro to też szału nie ma i raczej trudno wyrwać coś dobrego pod siebie. Nic no dziękuje jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz do trikowania to kup sobie zestaw csepela za 500zł na bikeparku w poznaniu. Rozmiar maksymalny to chyba 54 ale w takim przeznaczeniu jak ty chcesz to może być nawet mniejsza. Chociaż za 1500zł kupił byś już jakiegoś analoga.

 

 

Dziękuję Ci bardzo! Nie miałem pojęcia o istnieniu takich zestawów a takiego czegoś szukałem! Naprawdę pomogłeś stary! Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostre koło to tylko napęd więc nawet w rowerku dziecięcym możesz to zrobić. Wiesz jak wyglądają mtb na park ? Taki większy bmx na 24/26" dorwij ramę z odpowiednimi prześwitami żeby wcisnąć jakieś mocniejsze 28" do tego laczek jakiś lepszy i montuj to w napędzie OK

 

Bardzo spodobał mi się ten Csepel, i myślę nad kupieniem całego zestawu Royal 3 bo wątpię, że złożę coś co mi bardziej odpowiada niż ten zestaw w tej cenie. 500 zł za cały ten zestaw, to potem zostanie 700 na napęd, 2 koła, kierownice siodło, hamulce więc myślę, że to dobre wyjście. Z czasem bym sobie wymieniał części z tego seryjniaka. No bo czy da się coś lepszego w tej cenie zmieścić? Szczerze to ten zestaw bardziej podoba mi się od analoga ze względu na kierownice i cene. Przełożenie tam jest 44/16 czytałem troche o tym no i w sumie nie wiem bo każdemu odpowiada inne przełożenie i każdy chwali swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...