Skocz do zawartości

[hamulec] zakładać na przód czy tył?


miensny

Rekomendowane odpowiedzi

Na szczęście o ile to jest ten z najprostszych hamulców Miche - performance - to wystarczy kupić drugi taki sam pod marką Tektro na przód i bedzie komplet. Gorzej jak jest stareńki widelec wtedy ani śruba ani przedni hamulec nie pomoże trzeba wiercić dla nakrętki kaliber, a wiercić niełatwo domową wiertarką... Jak robiłem to ostatnio to był blekałt na 1/4 Warszawy... ( dobrych kilka lat temu) a myślałem że tylko korki poszły.... poważnie. Tzn. akurat walnęło trzy sekundy po tym jak ruszyłem z wiertarką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gromada kiedyś dilował długimi śrubami właśnie, żeby tył założyć na przód.więc pewnie da się to zrobić.

 

Też nie wszystkie hamulce mają takie same śruby.

 

Gromada, śmada. U mnie w mieście-mateczniku ostrego nie ma takich nakrętek w sprzedaży. A chciałbym.

 

Chodzi o te tulejki mocujące hamulec? Można dać tulejkę od śruby podsiodłowej http://allegro.pl/sruba-podsiodlowa-dl-25mm-na-klucz-imbus-i2539684492.html

Na starołęckiej w serwisie podobno mają takich pełno, dzisiaj byłem ale gość nie mógł znaleźć.

 

Gorzej jak jest stareńki widelec wtedy ani śruba ani przedni hamulec nie pomoże trzeba wiercić dla nakrętki kaliber, a wiercić niełatwo domową wiertarką

 

U mnie poszło wkrętarką + nowe wiertło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...