Skocz do zawartości

[okulary] Arctica S-132


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnimi czasy moja aktywność na forum ograniczyła się do przeglądania go raz w tygodniu,dlatego poczułem się w obowiązku napisać coś konkretnego.

Jakieś dwa tygodnie temu zakupiłem okulary Arctica S-132. Zestaw składa się z pudełeczka(możliwośc przypięcia np do spodni),woreczka,który jednocześnie jest ściereczką,sznurka do powieszenia okularów na szyi oraz dwóch par soczewek-ciemne (kategoria 3-przepuszczalność 8%-18%) i jasne (kategoria 1-przepuszczalność43%-80%). Same oprawki estetyczne i o fajnym kształcie, nic nie 'lata', wszystko dobrze dopasowane,charakterystyczne zauszniki dobrze stabilizują okulary na głowie. Wymiana soczewek na początku przygody może wydawać się trudna,ale po kilku próbach jest to prościzną. Podczas jazdy okulary dobrze trzymają się głowy,nic nie uwiera i okulary nie spadają z nosa. Ciemne soczewki chronią na tyle dobrze,że jazda pod bezpośrednie słońce nie sprawia trudności.Soczewki jasne mają charakterystyczną powłokę,do której moje oczy musiały się przyzwyczaić,bo dawały dziwne uczucie :D ale po kilku przejażdżkach było już ok.Jazda nocą nie przysparza problemu.

Podsumowując-póki co nie mam na co narzekać.Ocena jak najbardziej pozytywna :)

Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.

Podkreślam,że ocena jest subiektywna.

 

Przepraszam za jakość zdjęcia,ale słonce zaglądało przez balkon.

post-126412-0-88540400-1343044820_thumb.jpg

Edytowane przez Grzeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przepraszam za post pod postem,ale muszę zameldować o pierwszym kontakcie okularów z asfaltem.Stało się to wczoraj podczas mojego zderzenia bocznego z kolegą,co z kolei doprowadziło do szlifowania drogi :D Okulary przetrwały właściwie bez większego szwanku, bardzo leciutko zarysowana górna część oprawi i kilka bardzo minimalnych rysek na jednym ze szkieł,które w wyniku wypadku wypadły z oprawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...