Skocz do zawartości

[Gry] W co grają rowerzyści, jak nie jeżdżą na rowerze- część 2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej na BF4 :P

 

Wysyłane z mojego Xperia Live with Walkman za pomocą Tapatalk 2

 

Przecież to BF3, tylko z podrasowanym silnikiem graficznym, nowymi mapami, pewnymi rzeczami pozmienianymi i dodanymi no i przede wszystkim z nową wbijającą w fotel ceną :) Ja zostanę przy BF3, nie po to płaciłem tyle kasy za wszystkie dodatki. Szkoda tylko że przez jakiś czas mniej ludzi na serwerach będzie po wydaniu BF4, i może nie być z kim grac ;/ Widać sępi na kasę, skoro nie tak dawno wydali ostatni dodatek do BF3, a tu już następna gre dają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to BF3, tylko z podrasowanym silnikiem graficznym, nowymi mapami, pewnymi rzeczami pozmienianymi i dodanymi no i przede wszystkim z nową wbijającą w fotel ceną :) Ja zostanę przy BF3, nie po to płaciłem tyle kasy za wszystkie dodatki. Szkoda tylko że przez jakiś czas mniej ludzi na serwerach będzie po wydaniu BF4, i może nie być z kim grac ;/ Widać sępi na kasę, skoro nie tak dawno wydali ostatni dodatek do BF3, a tu już następna gre dają. 

Żałuję że wydałem wszystko z konta na butlę Rohloffa bo BF3 był za pół ceny do niedawna. Ale mam nadzieję że jeszcze wyskoczą z taką promocją wyciągnięcia jeszcze kasy na starocia kiedy ludzie jak mówisz polecą na nowość. Też nie widzę potrzeby pchania się w czwórkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...