Skocz do zawartości

[SS MTB] Jednobiegawcze MTB


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Tak i nawet kupiłem komplet piast na alli żeby coś taniego złożyć :) . Brakuje mi jeszcze obręczy, ale to za jakiś czas. Na forum była dobra rekomendacja. Skusiła mnie promocja, łożyska maszynowe, tanie bębenki, stalowe osie. I efekt blink blink 🤑

large.piasty.jpg.f4a561512a4e938985803c2

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, akkwlsk napisał:

Do efektu blink-blink dochodzi jeszcze w gratisie efekt bzzz-bzzz :D 
Przez te piasty mam dozgonny szacun u dzieciaków na lokalnym parku, jak piasta głośna to skill się nie liczy 🙈

To. Kilkukrotnie już od dzieciaków słyszałem "fajny rower!" kiedykolwiek sunę na bzykaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Szanowni, wejściówka na SSWC 2024 jest do wzięcia, Konkubina ziomeczka @Kreick się rozmyśliła - ktoś coś? 
Koszt to 60 ojro, w tym jest zakwaterowanie na polu namiotowym w terminie 15-18.08. 
Wrażenia z obcowania przez cztery dni z 350 wariatami z całego świata - bezcenne. 

W razie zainteresowania zapraszam na PW, do mnie lub do kolegi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Konkubina rozmyśliła się również z jeżdżenia na jej różowej Konie Unit, więc i ta leci pod młotek :D żeby nie powielać zdjęć - tutaj link do posta z foteczką. 

A co do wejściówki na SSWC24 to mam chętną z USA na zakup, więc póki co temat nieaktualny.

Edytowane przez Kreick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem z ustawieniem odpowiedniej linii łańcucha w Commencalu mojego młodego. Korby nie mogę bardziej zbliżyć w stronę suportu, bo zacznie wchodzić w kolizję z rurkami widelca. Pomyślałem nad dołożeniem 3 mm podkładki między wolnobieg, a piastę. Czy ktoś praktykował takie rozwiązanie. Ubędzie trochę gwintu i stąd moje obawy. Z drugiej strony wolnobieg dokręca się przy pedałowaniu, więc może niepotrzebnie się tym przejmuje.

W może ktoś z Was widział wolnobieg, w którym zęby są blisko zewnętrznej krawędzi pierścienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No, to gdyby ktoś jednak chciał pojechać na SingleSpeed World Cup pod Frankurt am Main za dwa tygodnie to jest jedna miejscówka do wzięcia wraz z miejscem w mojej karocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...