Skocz do zawartości

[Rowerowe Pozdrowienia]


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że taki temat zaciekawi tych, którzy dużo jeżdżą i spotykają na drodze innych rowerzystów. Może to ktoś z forum?

 

Więc zacznę pozdrawiając dwóch rowerzystów, których widziałem wczoraj (sobota 16 czerwca) na plaży TKKF w Sierakowie. Zauważyłem ich w ostatniej chwili. Jeden miał biały rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma sensu ?

Na wielu forach samochodowych jest taki temat ... jak się udzielałem na Astra Klub Polska w ten sposób poznałem wielu ludzi z forum bardzo często przypadkiem.

Nabijanie postów w tym dziale to nic złego bo czemu np służy temat :

[zakupy cz.3 ] Ostatnio kupiony sprzęt związany z rowerami.

 

Troszke zdrowego rozsądku i temat może być bardzo fajny ... w końcu nie każdy rowerzysta machnie łapką jak sie z nim mijamy.

Wystarczy ograniczyć tematy do zapytań o mijanego rowerzyste z którym było pozdrowienie odwzajemnione i może być ciekawie :)

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy temacie o zakupach mozna zapytac o opinie nt. danego sprzetu, w co zrobilem rowerowego jest czesto jakas dyskusja rzeczowa.

a tutaj co? mam wypisywac 50 osob ktore mijalem podczas jazdy? ktos chce sie zalozyc, ze zadna z nich nie bedzie tu zarejestowana? to jest za mala spolecznosc, pewnie klkuset uzytkownikow regularnie sie wypowiadajacych na cala polske. na 20 stron moze jedna osob odpisze 'o tez cie widzialem, spoko, dzieki, tez pozdrawiam. fajny rower' i tyle. nie widze tu zarodka do JAKIEJKOLWIEK dyskusji. poza pisaniem, czy temat ma sens czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest twoje zdanie i masz do niego pełne prawo ...

Ja wiem ze na wielu forach taki temat się ciągnie ... i sam osobiście sie przekonałem że można w ten sposób kogoś poznać.

 

I troche optymizmu ... jak już pisałem nie musisz wpisywać kazdej babci na "ukrainie", którą mijałeś na wiosce bo to wiadomo że z góry spisane jest na niepowodzenie ...

Ale jest pewna część "świadomych" rowerzystów którzy sie mijają i pozdrawiają mimo że się nie znają ...

Ale "świadomy" rowerzysta to juz jakieś większe prawdopodobieństwo że uzywa komputera, forum i może akurat tego forum i zajży do wlaśnie tego tematu ...

Potem nieznajomy robi sie bardziej znajomy a z czasem może i kumplem do treningu, wypraw rowerowych ... piwa :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest pewna część "świadomych" rowerzystów którzy się mijają i pozdrawiają mimo że się nie znają ...

Mam pytanko, bo się kiedyś już nad tym zastanawiałem, czy jest jakieś, powiedzmy "oficjalne" pozdrowienie rowerzystów? Wiem jak się motocykliści pozdrawiają itp... ale czy cykliści mają coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek w Gnieźnie, na wylocie w stronę Kłecka mijałem rowerzystę.Specjalne ubranie na rower,kask i okulary.Poruszał się po jezdni. Czyżby ktoś z forumowiczów?Jest ktoś w ogóle z Gniezna,bo możliwe,że się na szlaku gdzieś spotkaliśmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się czesto zdarze typowe pozdrowienie "motocyklowe" czyli machnięcie ręką ...

Takie sytuacje mają miejsce tylko miedzy rowerzystami w "pełnym rynsztunku" czyli jak ja to nazywam "świadomymi" rowerzystami ... czyli kask, bardzo czesto koszulka rowerowa, gacie z pampersem często "spd".

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...