Skocz do zawartości

[pierwszy raz] pierwsze moje "kroki" na ostro.


mateusz8792

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem tu po raz pierwszy. Chciał bym zacząć swoją przygodę z ostrrrym kołem. Przepraszam za zadawanie nieodpowiednich (prostych) pytań. Mam nadzieję, że pomożecie mi tu trochę. W załączeniu dodaję zdjęcie. przedstawia ono ramę jaką wykopał mój teść z piwnicy i tu pojawia się moje pytanie. Czy nadaje się ona na ostre koło? jest w niej zamontowana "jajowata" zębatka z przodu. Czy znajdzie ona zastosowanie w tego rodzaju rowerze? Z góry dziękuje i pozdrawiam.

post-154559-0-81867600-1339098924_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to po co 2 takie same tematy??? Po drugie temat biopace wałkowany pierdylion razy i nie przypominam sobie żeby nagle coś się zmieniło w tej kwestii. A już łączyć pionowe haki + biopace i składać na tym ostre to już megaciężar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozyl 2 tematy, w drugim jest zdjecie.

 

W biopace chodzi o to, ze zebatka jest jajowata, przez co nie napniesz lancucha, czego z reszta juz nie zrobisz przy pionowych hakach, a pologniwa sa wygiete przez co mega szybko te lancuchy sie rozciagaja.

 

Przeswit - sam na takiej ramie jezdzilem i do nauki jest ok, szkoda troche ramy na super columbusach tree tubi, ciesze sie w sumie, ze z poczatku katowalem takie padlo, ale twoja rama odpada z w/w combo - biopacki i piony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...