Skocz do zawartości

[ebay] spór transakcyjny z nietypowym zakończeniem


Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu zamówiłem z czajnikowa avidy sd7 (manetki + v-brake). Otrzymałem same hamulce, to wszcząłem spór na ebayu i podałem nietypowe rozwiązanie "chcę otrzymać resztę, czyli brakujące klamki" sprzedawca szybko odpisał że następnego dnia wysyła mi hamulce, zanim otworzyłem e-maila to miałem już następną wiadomość z numerem paczki, a po sprawdzeniu okazało się że paczka już od kilkunastu godzin nie jest w czajnikowie. Ok. uznałem to za przejęzyczenie, ale właśnie otworzyłem paczkę i mam drugi zestaw hamulców i żadnych manetek. Co w takiej sytuacji zrobić? Dać spokój biednemu chińczykowi? chyba to by było najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 funtów z przesyłką, dla porównania 30 funtów same hamulce i 17 - klamki . Co ciekawe ta druga paczka to niezaklejone pudełko z którego nie zginęła nawet jedna śrubka. Oczywiście made in Taiwan, więc można dywagować czy to oryginał czy też nocna zmiana (od znajomego Węgra który pracował przy linii produkcyjnej Black Berry dowiedziałem się, że ich fabrykę zamknęli i przenieśli do Chin ale po kilku miesiącach odwrócono proces, bo się okazało że dzienna zmiana (12h) robiła Black Berry, a nocna (też 12h) na tych samych maszynach podróbki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...