Skocz do zawartości

[Forumowe naklejki] Lista chętnych


Gość saymon81

Rekomendowane odpowiedzi

Gość saymon81

Raczej nie będzie.

Wczoraj dopiero pociąłem naklejki na sztuki.

Trzeba koperty adresować, sprawdzić czy poprawne ilości są pakowane.

Jutro idzie wysyłka, w poniedziałek druga (ostatnia seria).

Musicie wytrzymać.

 

Oprócz naklejek jeszcze mam pracę, dom.

Więc proszę o odrobinę wyrozumiałości i luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz naklejek jeszcze mam pracę, dom.

Więc proszę o odrobinę wyrozumiałości i luzu.

 

Rozumiem, ale się nie dziw, bo nie mamy żadnej informacji o tym, które przelewy doszły, kto może oczekiwać pierwszych przesyłek oraz co decyduje o kolejności wysyłki.

 

Mimo tego, wielki szacunek za bezinteresowne poświęcenie czasu i kupno w ciemno tylu naklejek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale się nie dziw, bo nie mamy żadnej informacji o tym, które przelewy doszły, kto może oczekiwać pierwszych przesyłek oraz co decyduje o kolejności wysyłki.

Mimo tego, wielki szacunek za bezinteresowne poświęcenie czasu i kupno w ciemno tylu naklejek..

 

Na pewno nie decyduje grupa krwi...tak jak się zapisaliście tak pewnie zostaną wysłane, myślicie, że Saymon81 jeszcze bawi się w układanie kolejności? Wysyłka i pakowanie zajmuje wystarczająco dużo czasu.

 

Michalj- większość przelewów zazwyczaj dochodzi od razu, a na pewno pieniądze nie utkną gdzieś w Gruzji i nie są to też astronomiczne sumy.

 

JakubWelnowski- Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie poczta w weekendy nie pracuje. Tak z ciekawości- jak to wygląda u Ciebie?

 

Tak więc panowie i panie. CIERPLIWOŚCI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie spokój, naklejka to nie dętka że nie da rady bez niej jeździć.Chyba wielkiej tragedii nie będzie jeśli poczekamy kilka dni czy tydzień .Ja osobiście nie mam ciśnienia i mogę poczekać i 2 tygodnie.A przelewy dochodzą jeśli są poprawnie wypełnione i nie giną gdzieś w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie chciałbym podziękować koledze saymon81 za bezinteresowną inicjatywę oraz poświęcony czas, a kiedy wyśle nalepki jest mi bez znaczenia, zresztą ludzie to tylko nalepki będziecie się lansować później - tydzień nie robi przecież znaczenia?. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masz fajną poczte bo u mnie nigdy w zyciu nie widzialem jeszcze listonosza w sobote albo niedziele......heh -.-

 

Jeśli się nie mylę to jedynie w soboty do godz 10 roznoszą listy polecone, ale nie przyjmują żadnych przesyłek i to jest tyle z ich weekendowej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saymon81
Na pewno nie decyduje grupa krwi...tak jak się zapisaliście tak pewnie zostaną wysłane, myślicie, że Saymon81 jeszcze bawi się w układanie kolejności? Wysyłka i pakowanie zajmuje wystarczająco dużo czasu.

 

Decyduje raczej kolejność zapisów.

Chociaż grupa krwi brzmi bardzo zachęcająco :devil:

 

Naklejki są odebrane z drukarni i na wszelki wypadek zrobiłem dodruk 100szt w ciemno. Może ktoś będzie chciał później.

Listy nie będę robił, bo powinienem wtedy robić z 10 list, kto wpłacił, czyje już spakowane, komu wysłałem itd. Nie jestem DHL i nie ma opcji śledzenia.

Naklejki pocięte, posegregowanei, trzeba wypełnić koperty, polecone itd. I nie mogę się pomylić bo dostanę po łbie że nie dotarło bo się pomyliłem.

Chyba nikt nie chciałby otrzymać 3 naklejek zamiast 10? Prawda? Przy takiej ilości pakowania i różnych zamówień trzeba uważać co i do kogo się pakuje.

 

A jeszcze proszę nie zapominać że istnieje coś takiego jak praca, w której nie mogę wyciągnąć 600szt naklejek i zacząć pakować, wypełniać kopert, liczyć, sprawdzać itd.

Mogłoby się skończyć źle, niestety dla mnie.

Wystarczy że pojawiam się na forum ;) w czasie pracy.

 

Dzięki za miłe słowa.

 

tak naklejki istnieją :P

 

czyli mam szansę na naklejki jeszcze w tym tygodniu

Nie chcę Ci martwić, ale szanse raczej małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saymon81

Wysłane.

kubakorona oraz c1ach muszą mi wybaczyć, ale do nich pójdą w poniedziałek. Brakło mi naklejek 1b :(

Reszta co wpłaciła już pieniądze ma wysłane naklejki.

Tak, pamiętałem o poleconych i priorytetach.

Naklejki w drodze.

 

Tylko nie każcie mi listy robić komu wysłałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...