Skocz do zawartości

[Pedały]Strapy a noski


musimisie

Rekomendowane odpowiedzi

temat może trywialny. dotychczas jeździłem na mks salivan z klasycznymi noskami i zbyt duzo butow juz zniszczylem w ten sposob, zastanawiam sie nad zainstalowaniem plastikowych noskow (nie wiem czy to rozwiaze problem) albo strapow, nie wiem czy one pasuja do klasycznych pedalow, jezdze raczej w waskim obuwiu, najszersze buty to vansy. Co myslicie z typi strapami albo plastikowymi noskami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popraw temat bo pojdzie w smieci..

 

Kup, zaloz, wyprobuj... ile ludzi tyle opini. Na samym poczatku jezdzilem na plastikowych noskach ale poszly w pi**u, pozniej mialem stalowe ale nie wygodnie sie jezdzilo bo nie w kazdym obuwiu bylo wygodnie a tez sie polamaly jak bralem rondo za szybko.. Teraz mam strapy i jest rewelacja jak dla mnie, trzyma noge pewnie i czasem nawet za pewnie hehe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci mogę powiedzieć że jeździłem na plastikowych noskach i było kiepsko bo noga potrafiła wypaść, na butach były ślady. Na metalowych to dopiero była tragedia, jak miałem jakoś bardziej papciowate supry/emericy czy coś to strasznie było czuć te noski + obuwie dostawało 2 razy mocniej niż przy plastikowych. Teraz mam strapy fixed fabrics i jest mi najlepiej. Używam roweru tylko do poruszania się w mieście i jeśli też do tego potrzebujesz swojego OK to polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzwonilem do roznych producentow i twierdza ze strapy tak srednio sie sprawdzajaa do mksow natomiast zastanawiam sie czy taki patent z podwojnymi skorzanymi paskami bedzie wystarczajacy?

double leather straps biaĹe - blb - PedaĹy, noski i paski - CzÄĹci - Asphalt Store x Asphalt Bikes - Everyone is different, Ostre KoĹo - Rowery i czÄĹci, Streetwear

bez zadnych noskow...

..bez nosków słabo to widzę, za mało sztywne będzie.

Przerabiałem noski metalowe i holdfasty, a teraz mam plastikowe noski na podwójne paski i ta opcja najbardziej mi odpowiada :)

@Krusto w drugim poście dobrze pisze, musisz sam przetestować i wybrać. Wiadomo, że to są koszta, ale na początek może to być coś używanego z niższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem na plastikowych noskach i było kiepsko bo noga potrafiła wypaść

Bo to się zaciąga :D Od siebie dodam tyle, że w noskach jest fajnie, bo można używać normalnych butów, chyba że masz pedały szosowe to wtedy jest gorzej. Jedyny problem to to, że w sytuacji kryzysowej trzeba się schylić żeby rozpiąć nosek a to nie zawsze się udawało więc kilka razy chodziłem z potłuczonym udem. Teraz mam pedały Look'a, wszystko fajnie tylko, że jak trzeba gdzieś podjechać rowerem i załatwić coś z buta to zaczynają się schody, no i w szosowych plastikowych laczkach już nie jest tak "stylowo" jeżeli masz "cywilne" ubrania. Ale i tak jest najlepiej, wpinasz i wypinasz kiedy chcesz, do tego to trzymanie stopy, bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rower zdecydowanie do przemieszczania się po mieście, spd odpadają, bo lubię ładne buty, wiem że w tej cenie dostane platformy i strapy, które są chyba najwygodniejsze, ale szukam jakieś bardziej stylowej alternatywy. I coś dużo tańszego od

http://www.patebury.com/kangaroo_leather_pedal_straps_track_introduction.html

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...