Skocz do zawartości

[rękawiczki] rękawiczki Fox reflex gel rozmiarówka?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Planuje zakup rękawiczek fox reflex gel 2012 i chce je zamówić w sklepie internetowym. Mój obwód ręki to 21cm = 8,2''. Z tabeli rozmirów Foxa wychodzi, że powinienem zakupić 8'' czyli S?

Teraz moje pytanie czy ktoś z Was ma może te rękawiczki i jaki rozmiar wychodzi w rzeczywistości.

Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obwód dłoni 21,5 cm i wybrałem M, nie czuję, żeby były za duże. Ale nie jestem z tych rękawiczek zadowolony - żel się szybko ubił, szybko spłowiały i szybko się zmechacily. Na plus - są dość dobrze uszyte i przewiewne, na ciemnych nie widać brudu, ale za to świetnie się nagrzewają na słońcu i parzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mogę ich nigdzie zobaczyć na żywo. Na zdjęciach wyglądają solidnie. Może ten żel się w każdych tak ubija? (nie miałem jeszcze rękawiczek żelowych)

Jak się sprawują te kieszonki do ściągania rękawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tylko wygladaja solidnie :icon_confused: u mnie po pol roku, niezbyt intensywnej jazdy zaczely sie przedzierać miedzy palcami i materiał w lewej rekawiczce na palcu wskazujacym i rozerwał sie materiał na szwach w obu kciukach. Żel u mnie sie nie ubił i to w sumie jedyna ich zaleta, jest wygoda jak się jedzie. Ale wykonanie i za tyle ile sobię za nie wołają to jest śmiech na sali :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi rozmiarami jest różnie. Na jednym wykresie podają obwód dłoni w środku a na drugim długość palca. Też jestem na etapie kupna rękawiczek foxa i według pierwszej rozmiarówki powinienem kupić M (obwód dłoni mam 22cm) ale według drugiego powinienem kupić już rozmiar L. Ja tak czy inaczej biorę L, będe je miał najprawdopodobniej na wtorek więc możesz poczekać jeśli ci się nie spieszy i dam Ci znać jak leży.

 

gloves.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie jeżdżę bez rękawiczek. W poprzednim rowerze miałem chwyty z gąbki, a teraz mam takie drażniące gumowe Scotty i całe ręce mam opuchnięte...Jutro skocze na Katowice poszukać po rowerowych tych Foxów.

TrigaHappy jak kupisz to daj znaka jak leżą. Ja tez się odezwę jakbym jutro je gdzieś znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo przecież jak powszechnie wiadomo dobry amortyzator ochroni dłonie przed potem i pęcherzami. ;)

 

Ja tam sezon letni smigałem oraz byłem na kilku maratonach bez rękawiczek i żadnych pęcherzy nie miałem. Widocznie masz kobiece dłonie :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc przyszły dzisiaj Foxy i muszę powiedzieć że nawet nie ma co porównywać do poprzednich authorów ktore miałem. Leżą idealnie i rozmiar jest dokladnie taki sam jak w tej rozmiarówce którą podałem wyżej więc myślę że można się na niej wzorować (no chyba że jest ona tylko do jednego modelu rękawiczek, nie wiem) Rękawiczki są bardzo wygodne i przewiewne, żeby sie już bardziej nie rozpisywać to najlepsze jakie do tej pory miałem :) Co do wytrzymałości to się okiaże na koniec sezonu, generalne opinie na zagranicznych forach jeśli chodzi o ten model są bardzo dobre ale znajdzie się osoba jedna na 50 która będzie narzekać. Wyjdzie w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...