Skocz do zawartości

[Piasta]Joytech 32 otwory


poul92

Rekomendowane odpowiedzi

magik dobrze prawi.

 

itr, novateci bolt-on to stare A165/166SBT ze zmienioną osią. nowe novateci, o których piszesz (z których niby zdjęto tyle materiału), to A185/186SBT i one mają tradycyjne śruby. obie opcje imo wydają się dobrym rozwiązaniem na zimę, bo łożyska są jednak trochę zasłonięte. A po zimie (w zależności od intensywności eksploatacji) i tak można łożyska wymienić, co nie jest specjalnie drogie ani skomplikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja

 

http://www.vtc-bikes...6fixsingle.jpeg

 

JaGapa pomyliłem te 186 z czymś z "ameryki" bo przeszukiwałem później piasty ekscentryczne i inne singla pod hamulec tarczowy i 135mm itp a ten Novatec jest jak widać powyżej.

 

co Wy opowiadacie ? :o

większośc "kozackich" piast BMX jeździ na bolt-onie.

 

W bolt onie nie podoba mi się jedynie wizja wyrobienia gniazda imbusowego, dlatego wolę nakrętkę, w ostrym na miasto dość rzadko naciąga się łańcuch, w Mtb trzeba się bardziej pilnować, nie mówiąc o gumach. No i wracać 25 km na nogach bo akurat się ukręciło gniazdo w bolt onie? brr

 

Jeździ ktoś na bolt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak dlugiej osi, zamiast tego 2 srubki 8mm - waga. Wozenie ze soba lekkiego imbusa zamiast oczkowej 15-stki. Te sruby sa na tyle dlugie, ze nie znaczy to, ze kolo dokrecamy lzej...

 

Co do umiaru blablabla... kolega nie zna umiaru, niczego nie moze odkrecic w rowerze... Dokrecal novateca (!) i poszla glowka sruby, zadnego gwintu nie ukrecil, zmienil srube i lata dalej. To w novatecu wiec nie ma co sie przejmowac o lepsze produkty...

 

Ja mialem wczesniej oske 10mm, albo ukrecalem nakretki, albo kolo sie slizgalo po hakach, teraz na boltach zero problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...