Skocz do zawartości
  • 0

Wybór roweru...


Gość Andrzej

Pytanie

Gość Andrzej

Witam

Robi się ciepło, cena benzyny zdecydowanie przestała mi się podobać :no: więc pora kupić rower i dlatego proszę o pomoc w jego wyborze...

Jestem laikiem i przeglądając w necie rowery zwracałem głównie uwagę na ich wygląd... mój wybór pierwotnie padł na GT Avalanche 3.0 DSC... Rozglądałem się dalej... zobaczyłem kolejne rowery GT - Avalanche 2.0 dsc , Avalanche 1.0 dsc i ZASKAR Sport... Potem jeszcze "odkryłem" Cube Acid 2011 i Cube Attention 2012...

Wizualnie (wiem, wiem, przepraszam, ale uprzedzałem, że jestem laikiem i proszę o wyrozumiałość) Zaskar przypadł mi najbardziej do gustu... Podstawowym kryterium wyboru jest dla mnie ogólnie rozumiana przyjemność z jazdy i jak najmniejsza awaryjność sprzętu... Rower będzie mi służył do dojazdu do pracy (kilka km po asfalcie) a w weekendy i wakacje do jazdy w niezbyt ciężkim terenie, żadnych szaleństw... Ważę ok. 82 kg, 177 cm wzrostu, rozmiar ramy już sobie dobrałem :yes: teraz liczę na Waszą pomoc, jakieś podpowiedzi i sugestie co wybrać...

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...