Skocz do zawartości

[sptrzęt]Kierwonica + rogi, co o tym powiecie?


Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Daj spokój z WD40 do gripów. po założeniu będą Ci się obracały przez pół roku. Wstrzyknij pod gripa trochę wody strzykawką, pomiętol go trochę, żeby woda dostała się wszędzie, a potem zdejmiesz go bez problemu. W drugą stronę to samo - po 24h woda wyschnie i grip jak przymurowany. Wypróbowane !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to ta kierka to nie Comp tylko najtańszy Logic. Brak napisu Comp świadczy o tym. Ważyłem tą kierkę i waży 214 g a nie 170 ! Można ją kupić w stacjonarnych sklepach za 45 zł.

napisane w opisie jak byk, że Comp, jak to będzie logic to Wojtek daj zanć że to przekręt.

A swoją drogą to ktoś wie czemu Ritchey tak tanieje, coś nowego wprowadzają? Rogi WCS juz za 48 mozna dostac...długo tak ceny będą topnieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawa sprawa :)

 

Ja mam na fakturze zakupu napisane Lenker MTB Ritchey COMP Float schwarz

 

Pokazałem link ( http://www.bike2build.nl/morepics/eurobike...itchey_bars.jpg )

 

wiem, tak wyglądają nowe modele, ale to może być jakiś starszy model Comp'a. No chyba, że jak pan pisze jest to jakiś tam Logic i ja również jestem w błędzie

zapewniam, że u mnie na fakturze zakupi pisze Ritchey COMP

 

ok! jeśli jest tak jak pan pisze to przepraszam za lekkie wprowadzenie opisem w błąd, w kazdej aukcji jest real foto aby niejasności wyjaśnić przed zakupem, ja kierę zważę i opis poprawię by nie było problemów na przeszłość. Pozdrawiam

 

Ja też ja zważe do pewności :)

ale problemów mu robić nie mam zamiaru...

 

Njus:

 

aukcję z kier COMP wycofałem , zmieniłem opis i wystawiłem ponownie z nową ceną niższą o 11zł. Chciałbym zapronować, aby nie czuł się Pan pokrzywdzony, że podczas kolejnego zakupu o ile się Pan jeszcze zdecyduje coś u nas kupić, rabat w wysokości 11zł, niezależnie co by to miało było (może licznik, bądź coś innego - już niedługo shimano w atrakcyjnych cenach)

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...