Skocz do zawartości

[Owijki]Z materiału i inne z Decathlonu.


Fyl

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak:

- owszem są dwa odcienie brązowych Fizików: jaśniejsza honey brown i ciemniejsza antique brown.

- obie (i inne kolory) są do dostania w tym sklepie --> Bike24 - Fizik Bar Tape Lenkerband standard

Niestety, o ile cena samej owijki jest standardowa (ok 40zł), to wysyłka jest droższa niż sama owijka (15 ojro), więc cały biznes zamyka się w ok 100 orzełkach. Można zrobić akcję grupową i koszty przesyłki się rozmienią na drobne.

Jakby co ja jej nie potrzebuję, bo antique brown leży u mnie w pudełku od roku czasu, ale nikomu nie odsprzedam, ha! :D Czeka sobie jako rezerwowa, jak mi się obecna bardziej styra. (https://picasaweb.go...539676459183250)

 

Więc róbcie akcję i ściągajcie tą zacność od niemiaszków.

 

Dzięki.

Mam znajomego który mieszka w Niemczech i jeździ do Polski, zamówi mi owijkę, koszt z 15euro zmieni się na 3,5 czyli jakieś 15zł do podziału. Gdyby ktoś był chętny to niech pisze. Owijka, transport z niemiec i wysyłka ode mnie do zainteresowanej osoby wyszłoby około 60zł. Dodatkowo na tej stronce jest bardzo dużo sprzętu w konkurencyjnych cenach, poszperajcie i dajcie znać gdyby coś wpadło wam w oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dostalem dzisiaj tressorexa od mojego lorbaska kaemeska - wrażenie fajne, mocna dośc w rękach, i lekka (dwie rolki 24gram z plastikowymi tulejkami - daje to około 21gram samej owijki - to bardzo mało, mi na bullbara - od poziomych do konca zużyłem 10gram - bardzo mało!)

 

i jest fajna, wygląda naprawde kozacko, mocna, cienka, elegancka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, wam się podobać nie musi - pokazuje jak wygląda owijka dla tych ktorym się pomysl podoba.

 

wg mnie na bull barze wygląda dobrze, trzyma sie dobrze, jest lekka, nie wygląda idiotycznie jak gripy, ani tak masywnie jak normalna owijka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio byłem w pewnym wielkopowierzchniowym sklepie budowlanym i było mnóstwo pasków parcianych/bawełnianych (rózne kolory, wzory, flaga jamajska, etc.) sprzedawanych z rolki. Kosztowało to 4zł/mb i miało odpowiednią szerokość. Dużo gorzej by się takie coś nawijało niż takie materiałowe owijki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

materiałowa owijka, tak jak i inne, ma pasek kleju, dzięki czemu się nie będzie obracała. i paski parciane mają ostrzejsze krawędzie, mogą pokaleczyć dłonie pewnie, już lepsza by była taka bawełniana taśma z pasmanterii. sam kiedyś taką miałem, po prostu na początku nawinięcia dałem kawałek taśmy dwustronnej, a później starałem się naciągać w miarę mocno, żeby się nie kręciło, jakiś czas tak pojeździłem.

Bodajże na forumszosowe jest też o tym temat i ktoś wspomniał o taśmach do wykańczania dywanów, które się zakłada na brzeg i przyprasowuje. Polecam poszukać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba właśnie będę zamawiał z UK ze 2 rolki...

Oraz nawiązując, to też przyszła mi do głowy myśl, żeby kupić w pasmanteri taki pasek bawełniany.

Napisałem do sprzedawcy tych owijek i faktycznie one mają po jednej stronie pasek samoprzylepny.

Tymczasem nie dołączają do nich korków, ani taśmy do zakończenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co szkodzi, żeby na kierkę najpierw nakleić taśmę dwustroną i na nią nawijać jakiś materiał/tasmę z pasmanterii? Tak jak napisał grzegosz

po prostu na początku nawinięcia dałem kawałek taśmy dwustronnej, a później starałem się naciągać w miarę mocno, żeby się nie kręciło

Kombinatoryka stosowana ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...