Skocz do zawartości

[kask] Czy FullFace będzie odpowiedni ?


Gość Green

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem nowyy tu na forum :) więc do rzeczy.

to mój rower : m7sn.jpg

Pyt nr1 : Czy kask full face nadaje sie do niego? Jesli tak to czy propnujecie jakiś w zakresie 1zł-350zł :D

Pyt nr2 :Jeśli nie to jaki :P ceny tak samo

 

Nie odpowiadajcie tak : SPRAWDZ FAQ itp bo Primo sprawdziłem Secundo bo tak! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Green, ale to zalezy od tego, jak Ty chcesz jezdzic. Powiedz do jakich rzeczy chcesz wykorzystywac rower, to dostaniesz sensowne odpowiedzi.

 

Bo teraz to chyba mozemy dopasowac cos kolorystycznie, ew. czy czlowiek w ff bedzie pasowal wygladem do roweru..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę po rowerze to raczej jeździsz XC więc kupowanie kasku FF mija się z celem, gdyż są przeznaczone do dyscyplin grawitacyjnych.

Podaj swoje preferencje odnośnie kasku to coś poradzimy, ale z góry mówię, iż full face odpada..

 

Skoro jesteś nowy to zapoznaj się z ZASADAMI PISANIA NOWYCH TEMATÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Krawężniki i korzenie ,ostro" ta ramka wygląda mi na 18" lub 20".....poleciłbym Ci kask XC ,jak dla mnie fullface do takiego stylu jazdy i sprzętu to bzdura. Kup dobry kask XC np. Giro ,Uvex ,Cratoni ,Met...a resztę $ odłóż na nową ramkę ,bo taka merida w hardcore długo nie pociagnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra wielkie dzięki za odpowiedzi rozejrzałem sie , zamkne temat ewentualnie prosze o usuniećie topicu wcelu nie robienia bałaganu Edit jak sie tu zamyka topic? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...